Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Jestem Rankin, Ask Me Anything.

Polecane posty

Kierowniku, poratujecie złotóweczką?

Towarzyszu, nie należy myśleć, czy Kierownictwo może was ratować, bo tak czwartej piątej szóstej siódmej Rzeczypospolitej Polskiej nigdy nie zbudujemy. Winniście raczej Wy pytać Kierownictwo, czy nie możecie go złotówką polską poratować i gdy Kierownictwo pyta "pomożecie", odpowiadacie "pomożemy!"

Czy są gry, w których z własnej nieprzymuszonej woli wybierasz polski dubbing zamiast angielskiego?

Tak. Gorky 17 i Teenagent Vee.gif

A poza tym to jest parę takich tytułów. Max Payne 1 bodajże miał całkiem dobrych aktorów, w każdym razie nie krzywiłem się słysząc Maksa, co niestety miało miejsce w dwójce. Innym tytułem tego rodzaju jest STALKER, każdy jeden - nie jest to full dubbing, a lektor, ale Mirosław Utta to +100 do klimatu, szczególnie że angielska wersja jest, cóż, kulawa. A poza tym, choć to może treść do wstydliwych sekretów, preferuję polski głos Duke'a w Duke Nukem 3D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubisz lokalizację Gothica?

Poza tym, że czasem dwaj różni aktorzy podkładają jedną postać i że w ogóle niewiele było tych aktorów to tak. Bezimienny podłożony bezbłędnie.

Czy lubisz lokalizację Morrowinda? trollface.gif

Technicznie znośna, błędy typu niezrozumiałe opisy drogi są błędami oryginalnego skryptu bethesdy, ale że od dawna więcej czasu spędzam użerając się z MG_Konwerterem (a dawniej dużo gorszym konwerterem CDP), niż na graniu - never again.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Morrowind jest tak kiepski? Wymień, proszę, wszystkie swoje argumenty :trollface:

Co, chcesz, żebym ci wymienił wszystkie questy i wszystkie lokacje (poza arktangangegegem) z gry?

Kiedy partyjka w UT99/2004? Coś tam kiedyś w grudniu bączyłeś

EVENTUALLY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...