Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Friedrich

UPGRADE komputera - mały budżet

Polecane posty

nVidia też na swoim koncie miała sporo wpadek ze sterami, np. stery palące karty (bodaj jakoś niedługo po premierze SC2), stery sypiące BSoDami w BF3, stery obniżające jakość grafiki na GTX480 by wypadała lepiej w testach, no i choćby wyżej wspomniane spore obciążenie dwurdzeniowych procesorów, gdzie nV zaczęła coś poprawiać dopiero parę lat (!!!) po tym, jak się o tym zrobiło głośno...

Także obojętnie czy się bierze kartę AMD czy nVidii, to na felery w sterownikach można trafić i się trafiać będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogół rzecz biorąc, to nie znam się zbytnio na takich rzeczach, ale jestem głównie za Nvidią, gdyż mam parę gier, które rzekomo chodzą na Nvidi lepiej, aczkolwiek nie wiem czy ma to jakieś zastosowanie, jeśli chodzi o karty mid-end'owe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że jak 7850 to trzeba by jeszcze trochę dopłacić. Chyba że taki: http://allegro.pl/vtx-radeon-hd-7850-1gb-ram-i3926454026.html, ale to tak sobie wygląda. Przy czym 7850 wcale nie jest jakoś mocno wydajniejszy od 570, w takim BF3 jest gorszy na przykład. A różnica w cenie jest dosyć spora.

Co do PhysX to zależy od gry. W Metro LL nie obciąża mocno i daje super efekt. No i gier z PhysX jest całkiem sporo, a gier z czymś od AMD? Jeden Tomb Raider?

Autor też napisał, że kupuje i5, więc problem dwurdzeniowości odpada ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...