Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miller123

PS3 czy PS4

Polecane posty

Jasne, że się opłaca. Mimo 7 lat na karku konsola wciąż daje radę. Zwłaszcza, że można ją kupić za grosze. Tyle, że pewnie gier na ps3 będzie wychodzić coraz mniej, ale skoro to Twoja pierwsza konsola, to masz wiele pozycji do nadrobienia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz kupić używanego slima jest ze 100 razy lepszy. Nie dawno miałem taki sam problem co ty i jednak kupiłem używke slima niż nowego super slima. Slim jest znacznie lepiej wykonany i też działa lepiej niż ten nowy super slim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 lepsze PS4 cały czas trapią wady wieku dziecięcego a to pewnie zostanie usunięte przy premierze PS4 slim czyli za jakieś 1,5 roku

Masz chociaz ps4 czy opierasz się na tym co piszą w necie? PS4 nie ma wielu ,,wad wieku dziecięcego" przynajmniej ja nic nie widze gram codziennie od premiery w polsce i nic nie psuje mi komfortu gry. Wiec daruj sobie argumenty ze z ps4 sa problemy. Co do tematu zależy czego oczekujesz od konsoli czy mnóstwa dobrych tanich gier czy samych super nowości w najlepszej oprawie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP ile masz to PS4 jak będziesz miał je przynajmniej 1 rok to pogadamy o tym jak konsola się sprawuje a nie po paru tygodniach grania. Nie wszystkie wady wychodzą od razu więc z zakupem ps4 warto poczekać na razie. Bo na 100% konsola ma wady bo z PS3 nie było inaczej YOLD wywalało dopiero po roku a nie po paru tygodniach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innej wersji nie dam rady ;/. Tylko Super Slim odpada zamawanie na serwisach allegro i tego typu..

Ja kupiłem w sierpniu super slimkę i nie narzekam, nie miałem slimki więc nie potrafię porównać ale nie żałuję wyboru.

@miller123

PS3 jak najbardziej opłaca się brać, szczególnie jak będziesz opłacał abonament PS Plus, tam dostajesz przyzwoite gierki np. od jutra w ramach abonamentu dają Bioshock Infinite i Metro Last Light :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą konsolkę kupię gdzieś w okolicach kwietnia. A mam pytanie czy jak wtedy kupię tą konsolkę i PS Plus będę mógł wtedy pobrać Metro Last Light?.Bardzo mi zależy na tej gierce smile_prosty2.gif

Tego to jeszcze nie wiadomo, zazwyczaj te gry dostępne są przez miesiąc i potem zostają zastąpione innymi, ale na to nie ma reguły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps3 - ogromna baza wspaniałych gier, gry dostaniesz już za przysłowiowe grosze nawet te nowe ;) a dodatkowo jak wykupisz sobie PS+ to już bajka - w tym miesiącu Bioshock i Metro, mówią samo za siebie.

To co pisze kolega wyżej o PS4 to brednie - jasne że konsola jeszcze teraz jest mało opłacalna ale to ze względu jedynie na małą bazę gier. Jeżeli ma wywalić YLOD to wywali w nowym jak i starym modelu. Miałem tak przy FAT'ce jak i przy SLIM'ce. Obecna 3-cia już konsola u mnie też Slim 320 GB działa od półtora roku nieprzerwanie i bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaczorowskiarek33

Też stoję przed takim "problemem". Wydaje mi się, że wszystko zależy od kasy. Biorąc na raty zdecydowałbym się chyba na droższą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...