Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OssToPL

Konta origin z allegro

Polecane posty

Witam

Na allegro pojawilo sie pelno kont origin z grami i jakimis bonusami pomijajac to ze jest ryzyko ze wysla jedno konto do kilku kupujacych, jakie ryzyko jest z tym zwiazane? Jako ze juz kupywalem pare keyi z allegro i tracilem te gry z konta to nie plakalem za nimi bo to byly gry ktore po przejsciu fabuly nudzily mi sie i nie mam ochoty wrocic do nich co do gry ktora chce teraz kupic to bede napewno chcial do niej wracac przynajmniej do nastepnej jej odslony co moze byc za pare lat tak wiec czy oplaca sie? Podobno jest dozywotnia gwarancja ale czy mozna wierzyc sprzedawc? Jakie sa wasze doswiadczenia z tymi kontami ktore sa tansze o nawe 70 proc od keyi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie aukcje lepiej omijać i kupować oryginalne gry od zaufanych sprzedawców. Konta junior omijać i przede wszystkim czytać uważnie ostatnie komentarze od kupujących. To samo dotyczy sprzedawców z małą ilością komentarzy, lub po prostu zerowym. Jeśli sprzedawca oferuję tą samo grę na innych aukcjach należy uważać, bo coś jest nie tak. Nielegalne keye przypisane do konta wiążą się z tym, że konto kupującego zostanie zbanowane. Niekoniecznie musi to być od razu, może tak się stać za tydzień, czy miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bezwzględnie nie kupujcie "używanych" kont origin! Nie ważne czy z allegro czy z innych źródeł. To jes po prostu nie możliwe. Jakkupiłem, niestety. Zapłaciłem 100, gry warte 300 - WOW powiecie, a guzik! Do tego zakupiłem gier za 150 i cieszyłem się graniem, przez chwilę. Minęło ze dwa miesiące, włączam kompa, i co??? I nic! Na koncie origin nie zmienicie maila pierwszego logowania, wystarczy więc ze jego pierwszy właściciel po jakimś czasie skorzystaz opcji " zapomniałem hasła" i Wam całe konto ukradnie i to legalnie! I nic z tym nie zrobicie bo wsparcie origin ma to gdzieś! Dzwoniłem,to jeszcze mnie zjechali!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...