Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Złote Fredy

Polecane posty

gate_of_hostilities_by_loxsiana-d5hdo1q.jpg

Witam szanownych obywateli tego forume. Oto ja, wasz Prezydent!

Celebrejszyn

Chciałbym dzisiaj ogłosić dwie sprawy. Obie dość mocno ze sobą związane. Po pierwsze, w związku z faktem, że Tur psuje dział i spamuje go nic nie wartymi notkami, konieczne zdaje się zorganizowanie przedsięwzięcia mającego na celu wyławianie tych najbardziej wartościowych fredów, tak aby nie zaginęły zbyt łatwo w odmętach forume. W tym celu postanowiłem zorganizować inspirowane blogami głosowanie na Freda Miesiąca, które rozgrywać się będzie w dwóch turach. Na początku etap nominacji. Każdy zainteresowany może nominować trzy tematy, które według niego najbardziej zasługują na to by je wyróżnić (oczywiście może też wspomnieć o innych, honorowych kandydatach, ale oni nie będą się liczyć w dalszym etapie). Nominacje będą trwały cały tydzień. Trzy wpisy z największą liczbą głosów zakwalifikują się do etapu głosowania, które zostanie przeprowadzone w formie zwykłej ankiety. Ten etap również będzie trwać tydzień. Dla tego kto zwycięży postaram się przygotować jakiegoś fajnego graficznego aczivmenta do wklejenia w sygnaturce, profilu, albo coś. Temat z nominacjami dla Freda Stycznia 2014 chciałbym otworzyć już pierwszego lutego.

Druga sprawa to projekt bardziej długofalowy. Otóż, gdzieś tam niedawno wspomniałem o tym, że fajnie byłoby zorganizować raz w roku taką naszą lokalną odmianę Smugglerków, czyli Złote Fredy. I chciałbym niniejszym przedyskutować z wami formę tej zabawy. Jak miałaby zostać zorganizowana? Jakie kategorie powinny się pojawić? No i kiedy miałoby to wystartować? MAGnet zasugerował by coś takiego rozruszać gdzieś w połowie roku. Ja myślałem by przypiąć to do jakiegoś ogólnie znanego święta (Gala Rozdania Fredów w Halloween, anyone?).

Ogólnie, powiedzcie jak wam się to podoba rzucajcie pomysły, dyskutujcie. Może razem uda nam się stworzyć coś niepodrabialnego. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Uważam, że nawet jeśli podczas gali większość z nas wróci do swych dawnych awatarów, to na czas celebrejszynu trza będzie zrobić blingowy event.

Oslo - yojc mógłby wtedy zorganizować swoje coroczne statystyki luźnogaciowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, chciałbym zaangażować do tego yojca, choćby po to by przyznał nagrodę Wściekłych Gaci dla największego spamera człowieka, który natrzaskał najwięcej postów od początku roku. Zapewne znalazło by się też kilka innych nagród, w których przyznaniu mógłby pomóc yojc i jego unikalne talenty. :] Gdyby zaś Gala Rozdania Fredów rzeczywiście wypadła w czasie takiego Halloween to oczywiście fajnie byłoby odpowiednio się ubrać, może też zmienić sygnaturki i jakoś przystroić fredy w dziale. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zaś Gala Rozdania Fredów rzeczywiście wypadła w czasie takiego Halloween to oczywiście fajnie byłoby odpowiednio się ubrać, może też zmienić sygnaturki i jakoś przystroić fredy w dziale. :]

ok.gif

Dodatkowe kategorie:

- najlepszy suchar Arturzyna

- najlepsze cycki trzeba zadowolić lobby animcowe

Oslo - Stawiam, że w tematach nominacyjnych będzie panował ostry trolling, więc może yojc pomoże nam w liczeniu głosów. Np. wyłapanie pierwszego posta danego usera w temacie (a tylko ten będziemy brać pod uwagę w liczeniu głosów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@podbiel, rozczuliłeś mnie. Masz plusika. :P

Suchmistrz roku(ciekawe kto wygra trollface.gif)

Na razie mam już pomysły na dwie nagrody. Pierwsza to wspomniane już Wściekłe Gacie, czyli nagroda dla największego spamera. Druga to nagroda imienia Artura Arturzyna przyznawana największemu sucharowi. Sam Arturzyn oczywiście musi zostać wyłączony z głosowania. Uważam też, że sama nagroda powinna zostać przyznana userowi arbitralnie przez samego Arturzyna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo w kwestii nagród niezależnych w stylu największego suchara i spamera. Nie chcę ich za bardzo mnożyć. Głównym punktem zabawy byłyby nominacje znane ze Smugglerków, a później same głosowanie. Nagrody takie jak powyższe to miałby być tylko taki dodatek. Wisienka na szczycie tortu. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mysquff

Coś w tym jest, tyle że opcja nominowania tych trzech tematów/czegoś po jednym (czyli łącznie trzy posty) wydaje się być jak najbardziej okej, dlatego że w ciągu tygodnia nominacyjnego powstanie jeszcze pięćdziesiąt tematów i może wśród nich być ten lub to coś, co według kogoś zasługuje na zwycięstwo.

Istnieje opcja edycji - w dniu podliczania głosów za pomocą jakiegoś skryptu wyłapano by pierwsze posty wszystkich userów w tematach nominujących i przeczytano by nicki. W tematach głosujących natomiast użyto by ankiety, która (nie licząc złośliwych moderatorów) eliminuje wszystkie złe efekty trollingu. Chodzi po prostu o to, aby komitet nie musiał przebijać się przez czterdzieści stron tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o statystyki to wydaje mi się, że liczyć mogą się co najwyżej dwie. Nagroda dla największego spamera i dla najpopularniejszego tematu. Tą honorową można też oddać najczęściej stosowanemu słowu. Nie mnóżmy jednak bytów ponad miarę. Nie chciałbym by całość rozrosła się do jakichś kosmicznych rozmiarów, bo to byłoby nie tylko niepotrzebne, ale też bardzo kłopotliwe do ogarnięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą honorową można też oddać najczęściej stosowanemu słowu.

Z tego co kojarzę ostatnio wygrywało "nie", więc ta konkurencja wydaje się mało ciekawa. No chyba, że wymyślilibyśmy jakieś dodatkowe kryteria - najczęściej używane słowo nie występujące w słowniku (polskim i angielskim)*.

*wyszłyby nasze wszystkie błędy ortograficzne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mysquff

Chyba racja z tą konkurencją. Ale nawet gdyby wymyślać jakieś dodatkowe kryteria, to pewnie i tak okazałoby się, że najpopularniejszym słowem jest nick, któregoś z użytkowników. :P Na razie odpuśćmy sobie tą kwestię i skupmy na tematach do nominacji. Rzucajcie propozycje.

Tą pierwszą i zasadniczą powinna być kategoria Freda Roku, w którym głosowalibyśmy na temat, który w ciągu całego roku wzbudził w nas największą sympatię. Pomocne mogą okazać się w tym właśnie głosowanie na Fredy Miesiąca. Myślę, że to właśnie zwycięskie fredy z poszczególnych miesięcy powinny ubiegać się o tą nagrodę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wśród nagród wręczanych przez użytkowników powinien znaleźć się także Lic3ncjat i Platynowy Sedes. Z mojej strony także oferuję Uścisk Dłoni Prezydenta.

Hmm... A może nie ustalać odgórnie nagród honorowych? Może po prostu użytkownicy chętni do wręczenia swojej własnej nagrody sami takową wymyślą i wybiorą komu i za co ją wręczają? Stworzyłoby się do tego oddzielny temat. Myślę, że to mogłoby być ciekawe rozwiązanie. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...