Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PurpleQueen

Komputer pod dzwięk, muzyke do 2200

Polecane posty

Witam. Chciałbym aby ktoś obeznany w temacie udziełił porad dotyczących złożenia kompa.

Kumpel mnie poprosił abym pomógł mu złożyć komputer nie pod gry lecz pod muzyke, dzwiek wiec najbardziej będzie sie liczyla wasza pomoc w wyborze karty dzwiekowej, płyty głownej oraz głośników, osiągi w grach go mało interesują a obróbka muzyki jest tutaj bardzo waznym czynnikiem czyli procesor napewno jakis spoko sie przyda smile_prosty.gif. Sorry za moją lakoniczną wypowiedz ale nie mam ochoty na rozpisywanie się a więc do dzieła.

P.S Nie dodawac klawiatury i myszki do zestawu oraz bardzo bym prosił tez o dodanie do zestawu mimo wszystko monitora bo człowiek zyje jeszcze na crtkach zresztą nawet nie wiem czy moglby podlaczyc crtka pod jakąs nową płyte głowną a pewnie sie uda zmiescic jakis monitor do takiego budzetu wink_prosty.gif niekoniecznie jakiś duzy.

Ah i jak doradzacie gdzie kupic ? Przejechac sie do krk czy tez wszystko kupic na allegro u jednego sprzedawcy ? Jakies propozycje. W jaki sposób, o złożenie sie nie martwcie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...