Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Avarith

Rozwiązany: Monitor 29" 21:9

Polecane posty

Witam serdecznie

Planuje wymiane monitora na wiekszy(obecnie 24") i zastanawiam sie nad monitorem 29" o matrycy 21:9. Komuter jest uzywane glownie do grania i ogladania filmow. Zastanawiam sie nad tym:

http://www.morele.ne...q2963pm-577016/

Moj sprzet to:

Intel? Core? i5-2500K CPU @ 3.30GHz

NVIDIA GeForce GTX 460

8 Gb Ram

Windows 7

Bylbym wdzieczny za jakies podopowiedzi bo szczerze mowiac nie jestem pewien czy te monitory sie nadaja do grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie skusic sie na GTX 780 (bo od zawsze komputer skaladalem z nvidia) tylko patrzac na ilosc wersji ciezko mi sie okreslic... Na upartego moge z karta zamknac sie w 2000 zl (mimo tego ze bede musial przelozyc zakup monitora) tylko proslbym o pomoc w wyborze wersji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież obecnie są dostępne programy do regulacji prędkości wiatraków na karcie, więc rozdzielanie głośności i temperatury jest IMO bez sensu.
Nie miałoby sensu gdyby chłodzenia miały tę samą wydajność, a tak nie jest. Plus, w zależności od konstrukcji radiatora inaczej może się prezentować relacja obrotów do wydajności chłodzenia (np. szerzej rozstawione finy lepiej się sprawdzają przy mniejszym przepływie powietrza od konstrukcji gęściej zabudowanych)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...