Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

voorlax

Karta graficzna gaming'owa do 1200 zł

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie, planuję wymienić w swoim komputerze kartę graficzną na jakąś lepszą, no bo cóż - mój staruszek już powoli nie nadąża za nowymi gierkami.

Interesuje mnie naprawdę mocna karta graficzna, która da mi prawdziwą przyjemność z grania na pełnych detalach. Wszystko w cenie 1200 zł, mieszkam w Anglii więc jak by były jakieś propozycje to najlepiej z ebay.co.uk. Dodam: 1200zł= ~250 funtów.

Mój sprzęt:

Procesor: Intel i5 3470 3.2GHz (kupiony jakiś czas temu zgodnie z poradą jednego z użytkowników).

Stara karta graficzna: HD4850 1GB DDR5

RAM: 10GB RAM 1333mhz

Zasilacz: Huntkey GreenPower 550W (znaleziony na liście polecanych zasilaczy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogół jest mniej wydajny (np. w BF4 prześciga GTX, bo ta gra pod Radeony jest zoptymalizowana). Jak lubisz kręcić karty to jest to niezła opcja, bo masz 3 GB pamięci zamiast 2. Oczywiście 2 spokojnie obecnie wystarcza, no ale co 3 to nie 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z armą 3 nie powinno być jakichkolwiek problemów, ponieważ posiadam gtx 760 na którym arma śmiga na ultra przy w miarę stałych 60 fps. Owszem od czasu do czasu fps potrafią spaść na krótką chwilę do 40, ale jest to spowodowane zmianą na widok z 3 os podczas lotu helikopterem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...