Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kacper54

Skrzynka PC do 1000 zł

Polecane posty

Obudowa raczej się nie nada wygląda jak relikt. Napęd z gniazdem Sata. I chyba tylko on nadaje się do dalszego użytku. Nie liczę na to że za 1000 zł można skonstruować rakietę. Chodzi mi o jak najlepszą wydajność w tej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mało... Przydałby się SATA dysk jeszcze. No ale OK:

http://www.morele.net/inventory/info/QRmgUw/

Resztę na jakąś używaną kartę graficzną. Za wiele nie dostaniesz ale może HD4850 uda Ci się złowić. Ew. jakiś HD5750/HD6750 lub GTS250.

Możesz też kupić używany zasilacz z allegro, np. Chieftec APS/CTG lub GPS, czy też Fortron GHN/GLN/HHN/HLN lub PNF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej dwójki to raczej Chieftec powinien być polecanym wyborem - ma mocniejszą linię 12V (przyjmując, że ten Aerocool jest sprzedawany w gorszej rewizji), porównywalną jakość i jest tańszy.

Choć obiektywnie rzecz biorąc to nie warto oszczędzać względem Corsaira VS450.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu z tego co wiem lepszej rewizji już nie sprzedają. Zresztą nawet ta lepsza rewizja nie miała więcej mocy od Chiefa (i jeden, i drugi mają po 336W@12V; gorsza rewizja Aerocoola ma 312W@12V), więc w sumie cięzko uzasadnić dopłatę do Aerocoola tak czy owak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Omasa wydaje się optymalny + karta graficzna Radeon 4850 firmy Vertex3D. Tak więc chyba zasilacz 400W był by zbyt słaby pod tą kartę. Używkę można zgarnąć w granicach 180 zł. przypuśćmy że do procka mogę dołożyć jeszcze 100 zł co wtedy mógł bym kupić pod ten zestaw ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 180zł to ja bym się za HD5770/HD6770 rozglądał

Na jakiego producenta najlepiej zwrócić uwagę ?

Znalazłem przed chwilą taki zestaw http://allegro.pl/intel-q8400-radeon-hd5770-1gb-2xddr3-2gb-scythe-i3915404853.html chyba jest niczego sobie tyle że żadnej gwarancji na sprzęt używany się nie dostaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...