Jump to content
Klekotsan

Dwumiesięcznica

Recommended Posts

Mijają właśnie dwa miesiące od słynnych Ustaw Berlińskich. Ich celem ponoć miało być ratowanie blogów i stworzenie z nich platformy ściągającej nowych autorów, którzy mieli tworzyć więcej wartościowej zawartości dla strony głównej. Tych nieprzekonanych Berlin łudził pakietem rewitalizacyjnym dla blogów, którego zawartość mieliśmy poznać w niedługim czasie.

Efekty? Blogi powoli obumierają, ruch zaczyna zamierać. Pisanie luźniejszych form przypomina taniec na polu minowym, z ryzykiem utraty wpisu poprzez działania moderatorów. Nowych autorów nie przybyło, dalej pisze znana grupa. Ba, z promocją nawet jest gorzej niż kiedyś, bo nie ma wpisów weekendowych, a i mało kto ląduje na głównej. Obecnie blogi przypominają walenia wywalonego na plaże - jeszcze coś tam dyszy, jeszcze coś tam się rusza, ale powoli wszyscy przestają go nawet wodą polewać.

Cały ruch przerzucił się z blogów na Luźną Jazdę, największy stos śmieci w historii forume. Zatem za pomocą LJ zapalmy blogaskom świeczki.

[*]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

BTW, co powiecie na to by pod koniec roku zorganizować naszą małą galę Oskarów? Nominacje do Złotych Fredów, czy coś w ten deseń? No i myślałem by wzorem blogsfery wystartować na dniach głosowanie na Fred Miesiąca. Może dla zwycięzcy znajdą się jakieś acziki do wklejenia w profil? :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...