Jump to content
Dinokot

Rozwiązany: Myszka - którą wybrać?

Recommended Posts

Witam!

Ostatnio zepsuła mi się myszka. W najnowszym numerze cdaction znalazłem informacje o ciekawej myszce - Tracer Vanquish. Teraz pojawia się pytanie: czy lepsza będzie mysz A4Tech Bloody, czy może Tracer Vanquish? Gram w różne gry. Od fps do moba. Zależy mi przede wszystkim na komforcie i precyzji.

Edited by Dinokot
Link to comment
Share on other sites

Niestety nie. Mysz jest bardzo istotna. Jeśli ktoś przez całe życie nie używał podkładki i nagle ją sobie podłoży - nie odczuje różnicy. Jednak jeśli ktoś cały czas gra z podkładką nie da się namówić na jej brak. Więc lepiej, abyś takową sobie sprawił. Tesoro Aegis X1 chodzi po 30zł i to na nią bym się zdecydował.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłem kilka tańszych podkładek. Są kolorowe, a więc chyba spełnią wymagania. Chciałbym prosić o ocenę i wybór najlepszej:

http://www.morele.ne...pg-0228-527699/

http://www.morele.ne...-glider-474988/

http://www.morele.ne...x-x-pad-474990/

http://www.morele.ne...0006css-549791/

Która najlepsza i czy w ogóle któraś się nadaje? Dodam jeszcze, że pod tym linkiem: http://www.morele.net/genius-x-g510-31010164101-577590/ w zakładce "Niezbędne akcesoria" występuje kilka podkładek. Żadna z nich nie byłaby dobra?

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście... W tym poście wyczytałem też, że polecają podkładkę Tesoro Aegis - tą, którą polecał DanteGamer. Niestety nie będzie mi wygodnie (budżetowo też) jej zamówić. Wie ktoś może na jakiej podkładce mysz ta chodziłaby dobrze (bez wariowania kursoru) ? Najbardziej pasowałaby mi oferta z moreli (najlepiej z tych tańszych).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...