Jump to content
Sign in to follow this  
bazmasta

Rome Total War II problemy z grafiką

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym się zapytać czy również pomagacie w ustawieniu gry. Mam Lenovo Y580 proc. i7 3610QM /8GB /750 z dwiema kartami graficznymi. Jedną z nich jest zintegrowana karta Intela HD Graphics 4000 a druga to nVIDIA GeForce GTX 660M.

Kupiłem sobie ostatnio grę ROME TOTAL WAR 2. Problem jest taki, że w grze tej tylko wykrywa tę zintegrowaną kartę z której nie jestem zadowolony. Widziałem filmiki na youtube jak ta gra działa na GTX660M i jest o wiele lepiej.

W samej grze próbowałem zmienić kartę Intel'a na GeForce w ustawieniach grafiki (zaawansowanych) ale nie da rady. Wczoraj ściągnąłem i zainstalowałem najnowsze sterowniki do nVIDIA. W panelu nVIDIA GeForce Experience próbowałem coś zmienić ale również bez skutku. W załączniku nawet jest napisane, że system nie spełnia minimalnych wymagań co jest nie prawdą.

post-1004973-0-74073100-1390645868_thumb

post-1004973-0-63166100-1390645869_thumb

po pierwsze przeczytaj co jest na pudelku, karty graficzne laptopow nie sa oficjalnie wspierane, moga ale nie musza dzialac a na Twoim miejscu sprobowalbym zwyczajnie wylaczyc karte intela w ustawieniach systemu i sprawdzic wtedy

Edited by KubsoNPLPL

Już próbowałem tą opcję. Tutaj jest fimik jak chodzi u gościa na tym samym lapku o tych samych parametrach ------->

Probowałem szukać w BIOS'sie ale nic nie znalazłem takiego żeby wybrać, którą kartę chę aby była podstawowa

Panel sterowania\System i konserwacja/menedżer urządzeń,

tam masz wyszczegolniony caly sprzet, wybierz karte graficza, prawym i wylacz ewentualnie odinstaluj, sprobowalbym tak