Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bazmasta

Rome Total War II problemy z grafiką

Polecane posty

Witam,

Chciałbym się zapytać czy również pomagacie w ustawieniu gry. Mam Lenovo Y580 proc. i7 3610QM /8GB /750 z dwiema kartami graficznymi. Jedną z nich jest zintegrowana karta Intela HD Graphics 4000 a druga to nVIDIA GeForce GTX 660M.

Kupiłem sobie ostatnio grę ROME TOTAL WAR 2. Problem jest taki, że w grze tej tylko wykrywa tę zintegrowaną kartę z której nie jestem zadowolony. Widziałem filmiki na youtube jak ta gra działa na GTX660M i jest o wiele lepiej.

W samej grze próbowałem zmienić kartę Intel'a na GeForce w ustawieniach grafiki (zaawansowanych) ale nie da rady. Wczoraj ściągnąłem i zainstalowałem najnowsze sterowniki do nVIDIA. W panelu nVIDIA GeForce Experience próbowałem coś zmienić ale również bez skutku. W załączniku nawet jest napisane, że system nie spełnia minimalnych wymagań co jest nie prawdą.

post-1004973-0-74073100-1390645868_thumb

post-1004973-0-63166100-1390645869_thumb

po pierwsze przeczytaj co jest na pudelku, karty graficzne laptopow nie sa oficjalnie wspierane, moga ale nie musza dzialac a na Twoim miejscu sprobowalbym zwyczajnie wylaczyc karte intela w ustawieniach systemu i sprawdzic wtedy

Edytowano przez KubsoNPLPL

Już próbowałem tą opcję. Tutaj jest fimik jak chodzi u gościa na tym samym lapku o tych samych parametrach ------->

Probowałem szukać w BIOS'sie ale nic nie znalazłem takiego żeby wybrać, którą kartę chę aby była podstawowa

Panel sterowania\System i konserwacja/menedżer urządzeń,

tam masz wyszczegolniony caly sprzet, wybierz karte graficza, prawym i wylacz ewentualnie odinstaluj, sprobowalbym tak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.