Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DarkCreed

Spolszczenie do Dishonored

Polecane posty

Można niby pobrać spolszczenie napisów, ale wtedy nie słychać dialogów. Tak było bynajmniej w moim przypadku. Dlatego połączyłem przyjemne z pożytecznym i trochę się podszkoliłem w angielskim.

Jeśli chcesz rozumieć o co chodzi w dialogach kosztem pozbawienia życia w dialogach to pobieraj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz po prostu do odpowiedniego folderu w katalogu gry. A plik znajdziesz na wybranej przez siebie stronie, nie wiem, poszperaj.

https://www.google.pl/search?q=Spolszczenie+do+Dishonored&oq=Spolszczenie+do+Dishonored&aqs=chrome..69i57j69i61.6767j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pobierz plik spolszczający z wybranej przez Ciebie strony.

2. Otwórz folder z zainstalowanym Dishonored.

3. Poszperaj w folderze gry w celu znalezienia pliku o takiej samej nazwie jak ten, które uprzednio pobrałeś.

4. Skopiuj pobrany plik do tego samego folderu co znaleziony wcześniej plik.

5. Zaakceptuj zmiany klikając "Kopiuj i zamień".

Ja bynajmniej tak wgrałem na początku, lecz po tym jak nie było słychać dialogów zainstalowałem grę jeszcze raz, żeby je po prostu słyszeć, bo moim zdaniem ta gra bez dialogów traci dużo, np. na klimacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby mieć polską wersję musisz mieć klucz przeznaczony na strefę "Polska, Węgry, Słowacja,..."

Gamecodes i inne stronki z kluczami sprzedają zazwyczaj klucze zachodnie, czyli zawierające tylko główne języki. Chcesz mieć polski? Kupuj w Polsce, w sklepach, czasami gry nie posiadają wyszczególnionego języka na steam a są spolszczone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra jest dostępna w j.polskim to mi się wydaje że czy kupi na gamescodes czy fabryce kluczy i itp to gra powinna być po polsku.

@DarkCreed

Banał ale czy napewno spojrzałeś czy nie ma polskiego w ten sposób?Klikasz prawym przyciskiem na grę(oczywiście w steam) i tam będziesz mieć zapewne zakładkę język i wybierasz(o ile będzie)polski i po wybraniu ci się pobierze oraz nieważne czy masz wgrane spolszczenie czy nie to zaliczy ci osiągnięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...