Jump to content
DarkCreed

Spolszczenie do Dishonored

Recommended Posts

Można niby pobrać spolszczenie napisów, ale wtedy nie słychać dialogów. Tak było bynajmniej w moim przypadku. Dlatego połączyłem przyjemne z pożytecznym i trochę się podszkoliłem w angielskim.

Jeśli chcesz rozumieć o co chodzi w dialogach kosztem pozbawienia życia w dialogach to pobieraj.

Tak

Chcę proszę mógłbyś mi dać te spolszczenie.

mógłby mi ktoś opisać jak mam to zrobić, jak mam wgrać te spolszczenie bo kiedy wgrywałem miałem jakiś error ;/ Dziękuje z góry.

Wrzucasz po prostu do odpowiedniego folderu w katalogu gry. A plik znajdziesz na wybranej przez siebie stronie, nie wiem, poszperaj.

https://www.google.pl/search?q=Spolszczenie+do+Dishonored&oq=Spolszczenie+do+Dishonored&aqs=chrome..69i57j69i61.6767j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8

1. Pobierz plik spolszczający z wybranej przez Ciebie strony.

2. Otwórz folder z zainstalowanym Dishonored.

3. Poszperaj w folderze gry w celu znalezienia pliku o takiej samej nazwie jak ten, które uprzednio pobrałeś.

4. Skopiuj pobrany plik do tego samego folderu co znaleziony wcześniej plik.

5. Zaakceptuj zmiany klikając "Kopiuj i zamień".

Ja bynajmniej tak wgrałem na początku, lecz po tym jak nie było słychać dialogów zainstalowałem grę jeszcze raz, żeby je po prostu słyszeć, bo moim zdaniem ta gra bez dialogów traci dużo, np. na klimacie.

Nie wiem, ja pobrałem pierwsze lepsze znalezione w Google. Można by trochę poszperać, choć czasami tak bywa z samodzielnie wgrywanymi spolszczeniami.

Jak wgram te spolszczenie to czy będę dostawał osiągnięcia ?

Dzisiaj wgrałem kolejne spolszczenie z wielu i nie działa . Czy mógłby mi ktoś dać działające spolszczenie

Czy w ogóle jest inna opcja ustawień gry na polski język. Na "oficjalnej" stronie w sklepie steam jest napisane This version only contains English, Russian, Hungarian, Czech, and Polish languagesd Więc czemu nie mam polskiej wersji !!!

Aby mieć polską wersję musisz mieć klucz przeznaczony na strefę "Polska, Węgry, Słowacja,..."

Gamecodes i inne stronki z kluczami sprzedają zazwyczaj klucze zachodnie, czyli zawierające tylko główne języki. Chcesz mieć polski? Kupuj w Polsce, w sklepach, czasami gry nie posiadają wyszczególnionego języka na steam a są spolszczone.

Edited by Foshek

Skoro gra jest dostępna w j.polskim to mi się wydaje że czy kupi na gamescodes czy fabryce kluczy i itp to gra powinna być po polsku.

@DarkCreed

Banał ale czy napewno spojrzałeś czy nie ma polskiego w ten sposób?Klikasz prawym przyciskiem na grę(oczywiście w steam) i tam będziesz mieć zapewne zakładkę język i wybierasz(o ile będzie)polski i po wybraniu ci się pobierze oraz nieważne czy masz wgrane spolszczenie czy nie to zaliczy ci osiągnięcia.

No to sobie po polsku raczej nie zagrasz. Tak jak wspomniał Foshek, musisz mieć klucz z tą strefą. Inaczej nie pograsz. Powiedz nam jeszcze jak wgrywałeś to spolszczenie.

W tym rzecz, że zapisy znikają po wgraniu spolszczenia. To normalne.

Chyba można pobrać jakiś save z Internetu. Ale nie wiem jak to jest ze Steamowymi grami bo do takich gier jeszcze nie wgrywałem.