Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

upadlyBankowiec

Stary dysk i nowa płyta główna (Win7)

Polecane posty

Witam,

dzisiaj podłączyłem nową płytę główną (MSI H87-G41) w miejsce starej (Gigabyte GA-MA770T-UD3P) i nowy procesor (Intel i5-4570) za starego phenoma (AMD Phenom II X2 550).

Nie zmieniałem jeszcze dysku twardego (Segate Barracuda 500 GB ST3500418AS), na którym miałem zainstalowanego Windowsa 7 Ultimate.

Po uruchomieniu komputera mam dostępne dwie opcje: Uruchom narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia (zalecane) i Uruchom system windows normalnie. Po wyborze pierwszej opcji następuje sprawdzenie systemu, które nic nie daje. Po uruchomieniu systemu windows normalnie miga mi blue screen i system się restartuje.

Jak uruchomić ten dysk? Format nie wchodzi w grę (nie zrobiłem kopii zapasowej).

Proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o system linux z możliwością odpalenia go bez instalowania przez tzw. płytę live CD możesz go pobrać z tej strony http://www.ubuntu.com/download (w necie jest dużo inf. jak nagrać i odpalić tę płytkę) . Jak już to zrobisz kopiujesz pliki na jakąś partycję inną niż ta na której jest system lub na zew. dysk jeśli wolisz, a potem już normalnie na starym dysku instalujesz windowsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...