Jump to content
razon35

Rozwiązany: Myszka, ok. 100zl

Recommended Posts

Witam wszystkich. Padła mi dziś myszka którą kupiłem jakiś rok temu w markecie.

Postanowiłem więc, że teraz kupię myszkę lepszą jakościowo. Do wydania mam około 100 zł. Myszka oczywiście przewodowa. Będzie używana do wszystkiego. Od przeglądania internetu poprzez gry strategiczne i przygodowe aż do fps i gier akcji.

chwyt claw grip, 11-12 cm

pozdro

Edited by razon35

Myślę, że w tej cenie da się dostać Razer Goliathus. Na prawdę warto poszukać, ponieważ niżej cenowo są Tesoro Aegis i Steelseries Qck (najmniejsze rozmiary), które są trochę gorsze. Roccat Lua, Ozone Xenon, CM Storm Xornet, SteelSeries Kinzu. Ogólnie w tej cenie najlepsza jest Genius X-G510, ale nie jestem pewien, czy dobrze sprawdzi się przy claw-grip'ie.

jak Ci dojdzie to powiedz czy możesz zrobić szybki ruch ręką (przejedz z 20 cm co najmniej) bez "wariowania" kursora, bo się zastanawiam czy to wszystkie g510 mają tą wadę z wybrednością podkładki ;)

W końcu testowałem ją na goliathusie to tam wiem jak się zachowywała ;) Tak to jest z podkładkami, że nawet kolorowa kolorowej nie równa. Po prostu ze wszystkich podkładek jakie posiadamy jedynie na tesoro aegisie miała dobre osiągi no i na szarej marketowej (to jest chyba fellowes ;p) , ale jest dosyć mała to ciężko określić jednoznacznie jakby to było przy długim ruchu ;p . Na goliathusie było trochę lepiej niż na czarnych (np. qck, taito, stealth, g-tf, x7) . Jak na czarnych osiągał koło 1-1.2 m/s tak na goliahusie było to z 0.5m/s więcej, dało się już jakoś grać na tym, ale szybszy i dłuższy ruch i tak kończyły się, że kursor albo spowalniał albo zatrzymywał się. Dlatego się zastanawiam, czy każdy model tak ma :). Teraz bardziej doprecyzowujemy współpracę myszek z podkładkami, żeby była czytelniejsza informacja :) .

Jeżeli autor używa claw gripa to raczej low sensem nie jest, więc myslę, że może mu wystarczyć, ale pytam z czystej ciekawości, żeby wiedzieć czy wszystkie modele tak mają czy akurat trafił się taki do testów.

Myszka z podkładką doszły. Nie zauważyłem żadnego wariowania myszki i tym podobnych. Może wytłumacz dokładniej o co chodzi, to spróbuję jakoś przetestować myszkę pod tym kątem. Dziękuje Dante za poradę dotyczącą zakupu tego sprzętu.

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...