Jump to content
razon35

Rozwiązany: Myszka, ok. 100zl

Recommended Posts

Witam wszystkich. Padła mi dziś myszka którą kupiłem jakiś rok temu w markecie.

Postanowiłem więc, że teraz kupię myszkę lepszą jakościowo. Do wydania mam około 100 zł. Myszka oczywiście przewodowa. Będzie używana do wszystkiego. Od przeglądania internetu poprzez gry strategiczne i przygodowe aż do fps i gier akcji.

chwyt claw grip, 11-12 cm

pozdro

Edited by razon35
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że w tej cenie da się dostać Razer Goliathus. Na prawdę warto poszukać, ponieważ niżej cenowo są Tesoro Aegis i Steelseries Qck (najmniejsze rozmiary), które są trochę gorsze. Roccat Lua, Ozone Xenon, CM Storm Xornet, SteelSeries Kinzu. Ogólnie w tej cenie najlepsza jest Genius X-G510, ale nie jestem pewien, czy dobrze sprawdzi się przy claw-grip'ie.

Link to comment
Share on other sites

jak Ci dojdzie to powiedz czy możesz zrobić szybki ruch ręką (przejedz z 20 cm co najmniej) bez "wariowania" kursora, bo się zastanawiam czy to wszystkie g510 mają tą wadę z wybrednością podkładki ;)

Link to comment
Share on other sites

W końcu testowałem ją na goliathusie to tam wiem jak się zachowywała ;) Tak to jest z podkładkami, że nawet kolorowa kolorowej nie równa. Po prostu ze wszystkich podkładek jakie posiadamy jedynie na tesoro aegisie miała dobre osiągi no i na szarej marketowej (to jest chyba fellowes ;p) , ale jest dosyć mała to ciężko określić jednoznacznie jakby to było przy długim ruchu ;p . Na goliathusie było trochę lepiej niż na czarnych (np. qck, taito, stealth, g-tf, x7) . Jak na czarnych osiągał koło 1-1.2 m/s tak na goliahusie było to z 0.5m/s więcej, dało się już jakoś grać na tym, ale szybszy i dłuższy ruch i tak kończyły się, że kursor albo spowalniał albo zatrzymywał się. Dlatego się zastanawiam, czy każdy model tak ma :). Teraz bardziej doprecyzowujemy współpracę myszek z podkładkami, żeby była czytelniejsza informacja :) .

Jeżeli autor używa claw gripa to raczej low sensem nie jest, więc myslę, że może mu wystarczyć, ale pytam z czystej ciekawości, żeby wiedzieć czy wszystkie modele tak mają czy akurat trafił się taki do testów.

Link to comment
Share on other sites

Myszka z podkładką doszły. Nie zauważyłem żadnego wariowania myszki i tym podobnych. Może wytłumacz dokładniej o co chodzi, to spróbuję jakoś przetestować myszkę pod tym kątem. Dziękuje Dante za poradę dotyczącą zakupu tego sprzętu.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...