Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szymon123gg

Rozwiązany: Myszka do Cs 1.6 +/- 100zł

Polecane posty

Witam, tak jak w temacie, poszukuję dobrej myszki do gier typu FPS , głównie do gry Counter Strike 1.6. Na myszkę zamierzam wydać ok. 100zł , jeżeli będzie taka potrzeba , oraz myszka będzie na tyle dobrze wykonana, mogę dopłacić, może ona być przewodowa lub bezprzewodowa, lecz wolę przewodową , jak dotąd , grałem na jakiejś szajsowatej myszki więc sam nw. na jakiej ilości DPI grałem , mam chwyt Claw Grip i w dodatku jestem leworęczny , ale myszkę trzymam prawą ręką , długość od końca środkowego palca do linii tworzonej przez kciuk wynosi 15-15.5 cm , myszka będzie pracowała na podkładce , lecz takową muszę dokupić, pod daną myszkę , myszka nie musi , ale mogłaby , posiadać ok. 2 dodatkowe przyciski , najważniejsze dla mnie to, aby myszka miała bardzo rozwinięte oprogramowania i żebym mógł sobie pobindować ( markować ) klawisze tak, abym w grze mógł oddawać różnorodne serie ( lecz jeżeli nie jest to możliwe , to obejdzie się , jeżeli myszka jest naprawdę dobra ) , najlepsze dla mnie są myszki średniej wielkości i sam mam pewne propozycję, które chciałbym, abyście ocenili :

-A4tech Bloody V7 / V8 ( z wyglądu V7 podoba mi się bardziej , myszki są w tej samej cenie , więc nie wiem czy V8 tak dużo zmienia , poza tym ma ponoć bardzo dobre oprogramowanie )

-Tracer Ghost ( szczerze mówiąc, gra którą kupiłbym tylko w wypadku, jeżeli przewyższyła by inne, czułością lasera, lub byłaby w innych aspektach lepsza od wszystkich innych )

-Natic Genesis GX55

-Tracer Transformers TRK-302

Szczerze mówiąc wszystkie wyżej wymienione myszki , oprócz Tracer Ghost , strasznie mi się podobają i wydają się być dobrym zakupem , lecz nigdy ich w ręce nie miałem i nie wiem jak będą się sprawowały z moim chwytem Claw Grip, o którym dowiedziałem się dopiero wczoraj ^^.

PS. wymiary starej myszki to :

długość - 10.5 - 11cm

szerokość - 5.5cm

wysokość ( do najbardziej wysuniętego punktu, tzw. garba ) 2.5-2.8 cm

moja stara myszka , a była to A4Tech OPTO013D, była to myszka za 10-15zł , sprawowała się bardzo dobrze, lecz 8 lat to wystarczająco dużo , na żywotność takiej oto myszki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...