Jump to content
Same

Rozwiązany: mysz+podkładka do 230 zł

Recommended Posts

Witam. Rozglądam się za nową myszką (stary revoltec fightmouse elite wyzionął ducha...) i podkładką do 230 zł. Używam najczęściej ok 2000 dpi chociaż czasem przestawiam sobie na ~3k. Palm grip 14 cm.

Hmmm, Twoje podejście do tematu myszka-podkładka różni się od mojego. Ty twierdzisz, że to podkładkę dobiera się pod mysz. A ja twierdzę, że podkładka powinna być tej samej jakości, jak mysz (np. bardzo dobra mysz i bardzo dobra podkładka itp.). Dlatego spytałem, czy autor sądzi tak jak ja, że powinny być na podobnym poziomie wykonania (mysz za 150zł ma podobne wykonanie co podkładka za 50), czy ma być jak najlepsza mysz i byle jaka podkładka, byle tylko mysz swobodnie się poruszała.

Edited by DanteGamer

Znowu mnie nie zrozumiałeś. Chodzi mi, że jak coś jest tanie to jest gorsze od tego droższego (w większości przypadków - już o tym rozmawialiśmy). A przynajmniej w tej cenie, jeśli chodzi o podkładki, ponieważ gdy autor zdecyduje się na podkładkę za około 50zł to będzie mógł wybrać Razer Goliathus, która jest lepsza niż np. Tesoro Aegis X1 czy Steelseries Qck Mini.

Co do wybierania podkładki pod mysz - tak, masz rację, ale chyba mysz za 300zł nie rozwinie do końca swoich skrzydeł przy podkładce za 20?

Powoli tracę cierpliwość na tłumaczenie Ci każdego mojego postu, którego nie zrozumiesz.

I nie, nie zawsze to co tańsze jest gorsze!.

Wyraźnie podkreśliłem, że w większości przypadków.

Mówiąc, że podkładkę dobiera się pod mysz mam na myśli najpierw wybrać odpowiednią myszkę, a później myśleć nad najtańszą, dobrą opcją podkładki.

Ale tutaj mamy przeznaczony budżet za zestaw. Czyli nie jest to tak, że kupujemy mysz, a później podkładkę, tylko w jednym budżecie mamy zmieścić się z myszką i podkładką. Więc zaoszczędzone pieniądze z tego budżetu (jeśli mysz wybraliśmy jakąś tańszą) możemy przeznaczyć na dobrą, wytrzymałą podkładkę dostosowaną do naszych potrzeb. Bo tu się chyba zgodzisz, że im wyższa cena sprzętu, tym więcej produktów do wyboru?

Eee chodziło mi o ZESTAW myszka+pasująca do niego podkładka. Za cały zestaw moge dać na chwilę obecną 230 zl max 250. Jeżeli dopłacając dodatkowe pare dych będę miał wyraźnie lepszy zestaw to mogę poczekać jakiś czas i uzbierać więcej kasy. Nie znam się na tyle aby móc wybrać między droższą myszką+tanią podkładką a przeciętną myszką+podkładką. Podaj propozycję ZESTAWU i sobie wezmę je obczaję.

Edited by Same

BladyPiter, chyba się pogubiłeś, bo podałeś zestaw, który jest sprzeczny z tym, co zawsze piszesz ;) Autor używa 2000/3000DPI. Szmacianka się do tego nie nada, zawsze to powtarzasz. Steelseries 4HD. Jest to wydatek rzędu 80zł, więc na mysz zostanie Ci jakieś 150. Gigabyte M8000X, Logitech G100, Gigabyte GM-M6980.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...