Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicopl

Wolumin systemowy na dysku jest uszkodzony.

Polecane posty

Mam taki problem, odpalając dziś komputer uruchomił on się i przeszedł do "Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania" komputer analizował, próbował naprawić ale oczywiście nic to nie dało, po ponownym uruchomieniu komputera dalej to samo. Sprawdzając szczegóły diagnostyki jako przyczyna jest podane to co w temacie "Wolumin systemowy na dysku jest uszkodzony" rozumiem ze to problem z dyskiem, co więc teraz można zrobić prócz reinstalacji systemu ? Widziałem opcje przywracania lecz nie utworzyłem wcześniej żadnego punktu przywracania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk może i nie jest uszkodzony ale jest jakiś błąd na dysku z systemem. Możesz spróbować naprawy systemu poprzez włożenie płytki z windowsem do napędu tak jak przy instalacji. Jeśli to nie pomoże prawdopodobnie tylko format zostaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dając opcje napraw, wyszukuje gdzie jest zainstalowany windows, tylko nie wiem dlaczego pokazuje Windows 7 rozmiar 0mb i to na partycji D kiedy to system mam zainstalowany na partycji C tak jak by partycja systemowa nie istniała, pozostaje tylko reinstal ? Czy dało by radę jakoś odzyskać pliki z innych partycji ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...