Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym przekręcamy dicki użytkowników

Polecane posty

rapandmgsfan - to nawet normalnie jest nie do wymówienia, nie trzeba nic przerabiać żeby było śmieszne. Choć za pierwszym razem przeczytałem rapandasfan, niech tak zostanie

No jak to nie. Ja to czytam "rap end emgiees fan". ;D Kiedyś czytałem "rapmsfmsfmsfan". ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Muszę tylko pamiętać, by czasem zakładać tył na przód. Wtedy można nosić i kilka tygodni.

A jak zaczną za bardzo śmierdzieć to wrzuć na parę godzin do zamrażalnika. To zabija bakterie, a to one odpowiadają za brzydki zapach. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to czytam rapandfan. Przejście z czytania głoskowego/fonetycznego (moje własne nazwy :D) na literowanie (em gie es) jest bardzo obciążające dla mózgu. Brak wielkich liter tylko pogarsza sprawę, bo nie jestem całkowicie pewien, czy dobrze identyfikuję granice między słowami. Tak szczerze, to dopiero w tym temacie przeliterowałem sobie ten nick :P.

Niech ktoś się szarpnie i zrobi nagrania jak czyta nicki forumowiczów. tongue_prosty.gif

Na razie mamy jedynie Soapsa, który jest wykładnią w kwestii czytania nicków bloggerów ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...