Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xKucper

BlueScreen przy graniu w wymagające gry

Polecane posty

Witam!

Na wstępie chce zaznaczyć, że nie jestem specem od komputerów ale trochę się na tym znam. Jakieś 2 lata temu kupiłem składany komputer w com.net, gwarancja się już skończyła. I cały czas mam problemy, gdy gram w mocniejsze gry typu Battlefield 3 to komputer po pewnym czasie albo się zwiesza, albo resetuje a w komunikacie pisze, że jest to wina Blue Screen'a. Temperatury przy graniu mam w miarę dobrę (Procesor 51-52, karta graficzna 70), sprawdzane w programie AIDA. Działo się tak od nowości ale sprzedawcy nie potrafili sobie z tym poradzić. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu lecz także o wyrozumiałość, gdyż jestem nowy na forum.

Parametry komputera:

-Zasilacz OCZ Fatal1ty 550W

-Płyta główna ASRock 960GM-GS3 FX

-Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 560

-Procesor AMD FX?-6200 Six- Core

-8GB RAM

-Windows 7 Home Premium

Dodam też, że mam 7 wentylatorów w kompie.

Jak zapomniałem o czymś napisać to napiszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki błąd popełniłeś, skoro komputer szwankuje od początku to nie ma czegoś takiego że serwis nie może sobie poradzić, mogłeś zarządzać zwrotu gotówki ale teraz to i tak za późno. Na dobrą sprawę może to być wszystko. Na początek pobierz program CrystalDiskInfo i pokaż zrzut ekranu tak żeby było widać wszystkie informacje z dołu. 2 sprawa jaki dokładnie masz ram? Dobrze by było jakbyś nagrał na płytkę program memtest86+ i odpalił test na kilka godzin, jeżeli nie będzie żadnego błędu będzie można wyeliminować pamięć ram. Jak zrobisz to zobaczymy co dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...