Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MartiiCore

Jak jest z tym RAMem?

Polecane posty

Witam Was, potrzebuję rady.

Kupiłam nowy komputer jakiś czas temu, jednak fundusze pozwoliły mi na zakup tylko jednej kości RAMu o dokładnie tej: http://www.morele.ne...39-337892/#div4

Planowałam uzbierać kasę i dokupić drugą kość w swoim czasie. Ale jak to w końcu jest z tym, że one tak bardzo podrożały? wink_prosty.gif Wtedy kupowałam ją za ok. 70 złotych a teraz to aż nie wiem co mam robić. W dodatku z tego co widzę, ten mój RAM jest już nigdzie niedostępny (albo źle szukam). I w tym wypadku chciałabym zadać Wam pytania.

Po pierwsze: Czy dokupienie tego RAMu cokolwiek mi da? Przedstawię sprawę jasno, bo w ogóle się nie znam. Przykład: gra Assassin's Creed IV. Gdy gram, muszę mieć praktycznie wyłączone wygładzanie, ponieważ gra tnie. Czy dobrze wnioskuję, że to zależy właśnie od RAMu? Czy dokupienie go sprawi, że gra będzie szła płynnie z wyższym wygładzaniem? smile_prosty.gif Dodam, że nawet z najniższym wygładzaniem zaczyna nie iść płynnie chociażby przy deszczu.

Po drugie: Ewentualne alternatywy? Czy mogę dokupić inny RAM niż ten co podałam? Może macie coś do polecenia?

Podsumowując: Mój cały post skupia się na problemie czy dokupienie RAMu da mi możliwość płynniejszej rozgrywki w wymagających grach i czy kupić go teraz czy może jest szansa, że stanieje?

Gdyż, nie spieszy mi się, od dawna patrzę za RAMem, jednak stwierdziłam, że potrzebuję konkretnej rady smile_prosty.gif

Na wszelki wypadek podaję jeszcze procek i grafę mojego kompa:

-Intel Core i5-3570k

-MSI GeForce GTX660 TwinFrozr III

Dziękuję wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...