Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Crudusek

"Bzyczący" gtx 760... [HELP!]

Polecane posty

Witajcie!

Nie wiem czy nade mną wisi jakieś fatum, ale znowu mam problem z gpu, tym razem gtx'em 760. Zakupiony 25 grudnia dotarł do mnie 9 stycznia. Na początku ten problem zbagatelizowałem, ponieważ ustał na jakiś czas. Pojawił się on kilka dni temu podczas gry w AC IV [wcześniej nic się nie działo bo wentylator nie pracował pod odciążeniem]. Gdy po raz 1 ten problem się pojawił, wyłączyłem AC IV i po kilku minutach problem znikł. Jednak dziś bzyczenie znów się odezwało i do teraz nie ustaje. Owszem bzyczy ciszej niż podczas gry w AC IV, ale mnie to irytuje. Podejrzewam że coś jest nie tak z wentylatorem. Nie mam pojęcia co z tym począć. Nie chcę znowu być pozbawiony karty graficznej przez 2 tygodnie... Gtx 760 jest to gigabyte windforce 3 rev 2.

Pozdrawiam i proszę was o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są to na pewno cewki. Co ciekawe teraz problem ucichł i na 100% mocy wentylatora nie występuje. Przy 100 % mocy wentylatorów słychać tylko szum powietrza i i cichutkie wycie co chyba jest normalne. Zobaczę jeszcze vsync.

Synchronizacja pionowa cały czas włączona. Patrząc po innych forach dowiedziałem się że ludzie mają podobny problem oraz że to cewki bzyczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...