Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wolfmond

Ocena zestawu

Polecane posty

Nie lepiej kupić gotowy dysk przenośny, niż bawić się w osobny i do tego kieszenie? Np. http://www.morele.net/dysk-zewnetrzny-western-digital-my-passport-2-5-500gb-usb-3-0-czarny-wdbkxh5000abk-eesn-477070/

Co do samego zestawu, to wprowadziłbym kilka poprawek:

http://www.morele.net/inventory/info/mDdZns/

Dałem nieco lepszą płytę główną i lepszy zasilacz (odpinane kable, cichszy, dłuższa gwarancja, lepszy elektrycznie - mocy spokojnie wystarczy). Warto też zastanowić się czy jest sens dopłacania do 4670 względem 4570 - tylko 200 MHz więcej, a różnica w cenie spora.

No i też nie wiem czy jest sens kupować antywirusa - osobiście korzystam z darmowego Comodo Internet Security i nie narzekam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No różnicy nie ma ale nadal nie ma też powodu by brać gorsze. Jak masz zasiłkę 500W i 800W tej samej klasy za tę samą cenę, to oczywiste, że weźmiesz 800W (póki jest taka dobra cena) mimo że i tak nie będzie różnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Team Group nie jest dość znany w Polsce to nie znaczy, że jest słaby. Pamięci jak pamięci, a skoro są 2 złote droższe, a sporo szybsze to nawet jak ich nie wykorzysta to warto brać ze względu na wyższą wartość przy sprzedaży.

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O44Y129AC8

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

Zamiennie zamiast montażu możesz wybrać pendrive, dokładnie ten

http://www.morele.net/pendrive-good-ram-gooddrive-twister-4gb-czarny-196953/

Wtedy przy zamawianiu skorzystaj z kodu

WP35ZXZG5A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie mówiłem, że firma jest słaba... o.O Nie wmawiaj mi czegoś czego nie powiedziałem.

Firma równie dobra? Hmmm... Mam co do tego zdecydowanie mieszane uczucia.

Ja Ci niczego nie wmawiam. Po prostu powyższy cytat może sugerować, że Team Group od Cruciala jest sporo gorszy, a na to nie ma zupełnie żadnych dowodów prawdę mówiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii nie jest po prostu tak dobra.

Nie jest tak dobra bo...? Testów pamięci to teraz ze świecą szukać. Można jedynie opierać się na awaryjności, a zarówno o Crucialach jak i o Team Group jeszcze nic mocno niepochlebnego nie czytałem (typu psuje się połowa tego co ludzie kupili), także nie wiem skąd stwierdzenie "nie jest taka dobra". Kości pamięci i tak są produkowane głównie przez kilka firm, a producent potem wrzuca to na swoje PCB. Do Cruciala kości jeśli dobrze pamiętam robi Micron, do Team Group nie wiem kto, ale i tak wielkiego wyboru nie mają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta dyskusja jest trochę bez sensu, takie pisanie można podciągnąć pod wszystko. Jak napisałem o zasilaczu to miałem raczej na myśli mega promocję na ten 800W (bo tak w sumie jest w przypadku tych Team Groupów, takie parametry są zazwyczaj droższe).

Tak więc tyle w temacie, bo nie ma najmniejszego powodu by brać słabsze pamięci za tę samą cenę (2,03 zł to żadna różnica przy sprzęcie komputerowym).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pojawiła się u nas na rynku stosunkowo niedawno? Bo nie wiele można o niej przeczytać poza jej oficjalną stroną (w języku nie wiem jakim, ale same znaczki są na niej)?

Na polskich portalach Team Group pojawiał się już w 2007 roku, albo nawet i wcześniej. Na rynku światowym działa już od bardzo dawna. To jest firma z wieloletnim doświadczeniem. Z tego co kojarzę to wyłączną dystrybucję marki Team Group na Europe posiada obecnie Caseking (nie wiem jak było wcześniej). Ostatnio można zauważyć, że zdecydowanie bardziej interesują się działalnością na Polskę (częste informację prasowe na portalach komputerowych to o pamięciach, to o dyskach SSD właśnie od Team Group czy też obudowach NZXT), dlatego Team Group może wydaje Ci się marką świeżą. Niemniej jednak uważam, że takie szufladkowanie "nie znam to nie polecam" jest bez sensu. Jak wszyscy będziemy mieć takie podejście to za 20 lat nadal będziemy kupować tylko karty graficzne MSI/Gigabyte/Asus myśląc, że nie ma nic lepszego, gdy na zachodzie te produkty będą uważane co najwyżej za średniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...