Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anticitizen

Rozwiązany: Otwarta obudowa w Laptopie

Polecane posty

Posiadam laptop Compal NBLB2, który służy raczej jako komp stacjonarny. I mam pytanie jak w temacie czy trzymanie go z otwartą obudową od dołu (jest on podłączony do monitora zewnętrznego zaś sem leży pod kątem przez co obudowa nie dotyka niczego). Pod nim leży podkładka chłodząca, co powoduje, że moim zdaniem raczej ogólnier zdjęcie obudowy powinno poprawić cyrkulacje powietrza. Ogólnie w pracy temperatury prezentują się tak, że w zamkniętej dochodzi do 90, zaś w otwartej max 86.

Zaś sam komputer od środka prezentuje się tak:

NBLB2_underneath_open.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam pytanie...
Dokończ je, niby można się domyśleć, ale wolałbym mieć jasność. Poza tym chyba sobie na nie sam odpowiedziałeś (skoro są niższe temperatury, wygląda na to, że otwarcie obudowy jest korzystne, choć z drugiej strony nie wiem, czy lapek szybciej się nie brudzi). =)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończ je, niby można się domyśleć, ale wolałbym mieć jasność. Poza tym chyba sobie na nie sam odpowiedziałeś (skoro są niższe temperatury, wygląda na to, że otwarcie obudowy jest korzystne, choć z drugiej strony nie wiem, czy lapek szybciej się nie brudzi). =)

Pytanie brzmi - Czy otwarcie obudowy ogólnie się opłaci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...