Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suwak0

Smartfon do ~400zł.

Polecane posty

Siemka, tak jak w temacie, do ok 400zł smartfon, najlepiej nowy. Wiem że dużo tu takich podobnych tematów ale wypatrzyłem fajnego chinola i zdaje się wporzo:

- ZTE V965 QuadCore

Co o nim sądzicie, warty za 400zł wraz z przesyłką? (50zł za shipping z Chin czyli 350zł kosztuje)

Polecacie jakieś inne fajne? - i uwaga chodzi mi o najlepszy wybór z możliwych, więc prosze niech się wypowiadają na ten temat osoby obeznane, a nie kupiłem i mi się podoba. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zainteresuj się Goclever Quantum 4? Telefon praktycznie tej samej klasy, a do tego masz gwarancję z Polski.

Do tego Goclever ma minimalnie lepszy procesor, pozostałe parametry praktycznie identyczne, a do tego Goclever masz nowszego Androida.

Tylko ZTE ma trochę dłuższy wyświetlacz, ale nie wiem czy dlatego warto dopłacać 100 zł i sprowadzać z Chin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajny, ale ma dwa rdzenie, czyli gorszy raczej proc.? (chyba że te rdzenie wydajniejsze ale wątpie..)

Ta rozdziałka dobra? Pytam bo wiem że z niektórymi będą miały osoby problem jeśli chodzi o gry, obsługiwane rozdziałki czy tam odpowiednie aby gra była ładnie na całym ekranie wyświetlana z tego appstore czy tam play coś tam.. Chodzi o to czy większość gier wspiera tą rozdziałkę?

480 x 800 px

Bateria też trochę słabsza, mniejszy czyli chyba lepiej dla mnie,lżejszy tez lepiej z takich ogólnych cech, reszta porównywalna.

Podoba mi się smile_prosty.gif

Edit@ Wady:

Może się ktoś na ten temat wypowiedzieć? Wyczytałem w jednej z niesponsorowanych i uczciwych podobno recenzji.

- powolne działanie i problemy z wydajnością;

- niska jakość rozmów;

- mała ilość pamięci;

- problemy ze stabilnością;

- bardzo kiepski aparat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba telefonu maja dwa rdzenie :)

Nawet tego samego producenta, Goclever ma troche mocniejszy GPU co jeśli chodzi o gry bedzie wydajniejsze.

To jest standardowa rozdzielczość więc nie powinno być z tym problemu, ale nie masz co liczyć że na telefonie w takim przedziale cenowym odpalilsz high-endowe produkcje :)

Bateria trochę słabsza, ale i ekran trochę mniejszy ;)

I 100 zł wiecej w kieszeni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli QUAD CORE napisane tylko w celach marketingowych? Chodzi o allegro tam są dwie aukcje tego smartfona.

Raczej kupie goleverka, chociaż poczekam, skoro jest to polski producent i jak widze ma sporą popularnośc sam smartfon to może ktoś się jeszcze wypowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam i przy okazji..

Wypatrzyłem fajny smartphon 450~ Lenovo a820

http://allegro.pl/lenovo-a820-aero-2-quad-core-gw-12-xtronic-tech-i3888001546.html przykładowo.

Bedzie git?

Parametry takie jakie być powinny wszystkie prawie dla mnie czyli 1GB ram, cztrery rdzenie, co nieco niewiem o układzie graficznym oraz czy ta rozdziałka jest gites ogólnie i w grach. Jak myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...