Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SadystycznyOrzech

Klawiatura do 150 złotych.

Polecane posty

Witam,

Znów ja tym razem z innym dylematem. Szukam klawiatury do grania i do codziennego przeglądania internetu.

Ma spełniać poniższe wymagania:

- Ma być podawietlana.

- Standardowy układ klawiszy

(bądź lekko zmieniony - wiecie jakieś klawisze funkcjonalne dodatkowe byłyby miłe gdyż gram w DOTA2 itd.)

-Pewnie mechanicznej w tej kwocie nie będzie więc odpada ;]

-Obowiązkowo mają być zaczepy z tyłu do podniesienia jej.

- Jeżeli to poprawi komfort grania to mogą być podstawi pod nadgarstki.

A więc czekam na propozycje lub ewentualne pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech jakoś średnio mi się widzi, nawet dostać go w dobrej cenie będzie ciężko. To samo Thermaltake bo jednak chciałbym te funkcyjne. Genius to samo. Z tych wszystkich to ogólnie Natec Genesis RX66 by mi najbardziej przypadł już go wcześniej obserwowałem aczkolwiek boję się o wygodę użytkowania.

Bardziej bym się przymierzał do klawiatur SideWinder x4 bądź x6 tudzież do SteelSeries Shift (którego będę miał okazję jutro wypróbować więc będę mógł napisać więcej co mi się podoba co nie w takiej klawiaturze).

Niestety w SideWinderach też widzę problem z dostępnością.

Jutro jeszcze napiszę jak się czuję na podanym wcześniej Shifcie.

EDIT:

A i jeszcze zainteresowały mnie takie klawiatury jak Genius Imperator, oraz te Zalmana jak np. K400G choć słyszałem o nie najlepszym wykonaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość proszę o dokładne podanie wymagań. Wyraźnie napisałeś, że ma być podświetlana, a Steelseries Shift poświetlana nie jest. Ale sam się do niej przymierzam, już ją dotykałem (jakiś miesiąc temu) i jestem zdecydowany. Ale nie wiem, gdzie miałbyś ją spotkać, ponieważ jest niedostępna. A jeśli gdzieś ją znalazłeś, to proszę, abyś podał mi gdzie. Na Wielkanoc już chciałbym ją mieć. Przymierzałem ją w RTV Euro AGD, ale teraz już jej tam nie ma, ani nigdzie indziej. Chyba, że chodzi Ci o te dwie oferty na Allegro. One mnie nie interesują, chcę standardowy Keyset bez żadnego Medal of Honor czy World of Warcraft.

W dodatku napisałeś, że Twój limit to 150zł. Dlaczego więc napisałeś, że planujesz zakup Sidewinder'ów, które kosztują 200-250zł? Proszę następnym razem o sprecyzowanie wymagań.

Co do tego, byś miał dołożyć: ile dokładnie? 200zł? 250? Im więcej dopłacisz, tym lepszą klawiaturę będę mógł Ci zaproponować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy konkretnie widziałem oferty SideWinderów X4 gdzie były koło 150 złotych nawet mniej ale były to niemieckie wersje niestety.

Jeżeli chodzi o to z podświetleniem to pomyślałem sobie, że przy bardzo dobrej klawiaturze ale nie podświetlanej po prostu zmieniłbym jej położenie na biurku i już byłoby łatwiej widać klawisze dlatego tak o tym napisałem.

Niestety, widziałem ofertę zwykłej, dobrej wersji Shifta (chyba nawet nówka) ale najwyraźniej ktoś musiał kupić.

A gdybym chciał klawiaturę nie podświetlaną właśnie w stylu Shifta? Czyli nie przesadzona, z kilkoma funkcjonalnymi. Czy do 150 złotych znajdę coś naprawdę dobrego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...