Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pixellek

Niskie FPS i przekłamania

Polecane posty

Witam. Dzisiaj mam do was 2 pytania.

1. Zakupiłem kartę 7850 XFX, bardzo dobrze się sprawuje, mam tylko jeden problem. Mianowicie podczas grania na monitorze (Asus VE228) są poziome paski o podwyższonym kontraście. Czy to może być przez adapter DVI -> VGA?

2.Mój kolega ma komputer, E6500, Asus P5N-D, 4GB ramu i kartę graficzną 5770, zasilacz Modecom Feel II (doradziłem mu zmianę).

Problem polega na tym, że w cs go ma spadki fps (nie wychodzą poza 60 a spadają do 20, na najniższych chodzi podobnie jak na najwyższych), karta jest raczej sprawna (dzień wcześniej jechałem na niej na moim kompie w Skyrima Fullhd z modem RealViev w 20FPS (na tej nowej 50-60 tongue_prosty.gif, dobry wybór)), próbowałem reinstalacji systemu i instalacji rożnych sterowników, problem dalej pozostaje. Dodam, że na karcie 9600 gtx chodziło tak samo. Co to może być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie do końca rozumiem o co chodzi, możesz zrobić zdjęcie czy coś? Wszystko możliwe że to wina przejściówki/kabla.

2. Wydaje mi się że problemem może być procesor, choć aż taki najsłabszy to on nie jest.. ew. może zasilacz nie wyrabia? Ale wtedy raczej komputer by się resetował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Problem jest w tym, że to nie zawsze widać, zauważyłem, że pojawia się, gdy wyłącze Vsynch i jest ponad/poniżej 60 fps witać takie coś. Aparatem tego nie widać, może to przez odświeżanie.

2. Na radeonie 5770 chodzi jak na słabszym 9600, bios jest najnowszy, nie wiem już co to może być

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem CS GO bardzo polega na procesorze, o wiele bardziej niż na karcie graficznej, pewnie tu pies pogrzebany. Jak się znasz to mógłbyś spróbować podkrecić procesor i zobaczyć czy jest lepiej, ale najpierw trzeba by wymienić zasilacz. Podkrecanie samo w sobie trudne nie jest, wszystko robisz metodą prób i błędów, na necie jest sporo poradników co i jak. Ew. jak będzie poprawa ale to nie starczy to pozostaje wymiana procesora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...