Jump to content
wogsel5

Jak dodac film z kamery na komputer

Recommended Posts

Witam nie wiem czy w dobrym dziale ale nie widze nigdzie takiego pasujacego. jak cos to przeniscie.

a wiec witam ponownie. jestem w kryzysowej sytacji. a mianowicie chcialem przegrac film z kamerki na komputer tylko pojawil sie problem. jak to zrobic? mam juz kilkuletnia kamere panasonic vdr-d220 i niestety nie ma ona kabla do polaczxenia z internetem ma tylko kabel do telewzora jeszcze kabel firewire tylklo ze nie jestem pewien czxy on byl w zestawie w kazdym razie ta kemra nie ma wejscia firewire wiec dlugo szukalem i nie mozna nic przegrac. jednak jest ona na plytki ( te mniejsze) wiec sfinalizowalem te plytke i wlozylem do komputera. otworzylo sie tyle ze w programie vlc media player i chcialem wtedy to zapisac na komputerze tylko ze co nie klikne to pojawial se na komputerze format PS no i probowalem to PS otworzyc innym programem ale nie dzialalo byl bialy ekran. a wiec jak sami widzicie jest to problem na wage panstwowa. waza sie tu losy mojej przyszlosci. prosze pomozcie w potrzebie. to jest wrecz skandal ze kurde kamere kupilem i nie moge na kompa przegrac no chyba ze ja cos zle robie ( ale watpie).

no wiec jeszcze raz: pomozcie