Jump to content
xCreatywny

Smartfon do gier i roznych aplikacji w granicach 1000-1200zl

Recommended Posts

Witam.

Planuje kupić smartfon ale teraz jest ich tyle , ze ciezko sie zdecydowac (do wyboru do koloru).

Telefon bede męczyl cały dzień i chciałbym aby spokojnie wytrzymal mi 10h na graniu internecie itp.

Moje wymagania

-Oczywiscie system Android min. 4.1

-Ekran min.4 cale

-Preferuje firme Samsung/Sony moze HTC

-Ram min. 1GB

-Aparat min 5mpx

-Podobaja mi sie biale smartfony.

Narazie na oku mam Samsung galaxy S2 plus (819zl), Samsung galaxy Ace 3. Teraz uzywam Nokia lumia 610 i nie jest to powalajacy telefon.

Edited by xCreatywny

Najlepszym wyborem wg mnie to będą:

Xperia t

Xperia sp

Nexus 4

Sgs 3 nie polecam bo ma ekran super amoled a on ma nie naturalne przesycone kolory, nudny design i plastikowe wykonanie. Chyba ze te wady co wymieniłem nie przeszkadzają ci i lubisz przesycone kolory i niebieskawą biel to bierz jak najbardziej.

Edited by Bandusinski

Jak dla mnie za te pieniądze nie znajdziesz nic lepszego od LG Optimus G, a jego wydajność starczy jeszcze na dosyć długo. Jest bardzo dobrze wykonany w porównaniu z chociażby SGS3, na dobrą sprawę nie ma się do czego przyczepić. Od biedy wydajna jest Xperia SP ale słabo u niej z baterią. Cóż, szkoda że nie podoba ci się logo LG :)

No nie wiem czemu tak mało ludzi ma LG głownie to 3 na 4 osoby maja samsunga. Wszyscy zachwalają LG a o dziwo ich tak malo.

Najlepszym wyborem wg mnie to będą:

Xperia t

Xperia sp

Nexus 4

Sgs 3 nie polecam bo ma ekran super amoled a on ma nie naturalne przesycone kolory, nudny design i plastikowe wykonanie. Chyba ze te wady co wymieniłem nie przeszkadzają ci i lubisz przesycone kolory i niebieskawą biel to bierz jak najbardziej.

A nexus 4 ma niby ciekawy design?

@xCreatywny - Samsungi sprzedają się bardzo dobrze ponieważ mają bardzo dobry marketing i wszędzie są wciskane. A jak ktoś się nie zna na telefonach to weźmie tego z reklamy.

Z Androidów cała linia Nexus jest praktycznie najlepszym wyborem, chociażby ze względu na bezpośrednie wsparcie Google

Z naszej strony możemy polecić Ci telefon Samsung Galaxy S4 mini i9195. Posiada on ekran o przekątnej 4.3", 1, 5 GB pamięci RAM, aparat 8MP z tyłu raz 1,9 MP z przodu, dwurdzeniowy procesor 1,7 GHz oraz system operacyjny Android 4.2.2 Jelly Bean. Oprócz tego, telefon jest biały i ma atrakcyjny nowoczesny design. Powinien Ci służyć przez dłuższy czas bez większych problemów.