Jump to content
BetPay

Komputer za 3000zł

Recommended Posts

Witam wszystkich już ostatni raz :)

Dzięki waszej wielkiej pomocy udało mi złożyć komputer który jutro będę już zamawiał. Oto on :

1. AsRock H87 Pro4 - 283,01zł ( morele.net )

2. Intel Core i5 4570 - 709,00zł ( agito.pl , + Total War : Rome II )

3. Gigabyte R9 270X 2GB - 789,00zł ( agito.pl + Battlefield 4 )

4. Crucial Ballistix 2x4GB 1600mhz CL9 - 285zł ( morele.net )

5. Zasilacz SilentiumPC Deus 500W 80+ - 189,00zł ( morele.net )

6. Seagate 1TB 7200 RPM, 64MB - 211,86zł ( morele.net )

7. Zalman Z3 Plus biała 169,00zł ( morele.net )

8. Nagrywarkę mam własną

Do tego wezmę sobie jeszcze z morele.net montaż za 1,00zł Norton Internet Security /1rok w cenie 29,99zł oraz Windows 8.1 x64 1pk DVD OEM za 339,00zł .

Całość wyniesie mnie : 3003,87zł

Wszystko pasuje, czy może jeszcze coś zamienić?

Przepraszam za spamowanie tematami ale chciałbym mieć 100% pewność :)

Pozdrawiam

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.ne...ementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O44Y129AC8

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

Zamiennie zamiast montażu możesz wybrać pendrive, dokładnie ten

http://www.morele.ne...-czarny-196953/

Wtedy przy zamawianiu skorzystaj z kodu

WP35ZXZG5A

Tylko będziesz musiał wsadzić procka sam, więc wolałbym zrezygnować z montażu i zrobić wszystko od podstaw samodzielnie.

• Upvote 1

Kolego omasie :) Rozmawiałem z człowiekiem w Katowicach, który to składa ( w punkcie odbioru, kupowałem telewizor ) i sprawa wygląda tak : Muszę zakupić co najmniej 3 rzeczy, a resztę mogę donieść :) Czyli w tym wypadku Donoszę procek i grafe, pan to ładnie montuje, sprawdza czy działa ( odpala ) i oddaje mi komputerek z masą kartonów.

Pomyślalbym o dopłacie do modularnego zasilacza (Deus M1 550W), a tak to OK.

Czym się różni modularny od tego, który wybrałem?

Norton mnie przekonał tym, że jest teraz na niego promocja :P z 100 na 30 przy tym zakupie. Agito jest rzut beretem ode mnie, więc odbiór osobisty, a kurier jest chyba za darmo :P

A po drugie nie chodzi mi o różnicę w cenach ( ba, na morele procek jest tańszy o 3 zł, ale skończyła się promocja na tą grę, a jestem wobec niej bardzo ciekawy ) tylko o dostępność r9 :( Na morele jej nie ma, a koniecznie chcę mieć wersję z BF4 ( po co płacić 100zł za grę, którą na pewno kupię, jeśli mogę ją dostać za 15zł :) )

Strasznie żałuję, że nie zakupiłem na morele tej grafy z bf4 jak była po 747zł :( Zeszły jak świeże bułeczki...

Ale nie będę już więcej spamił nie na temat ( na lekcjach informatyki uczą nas, że moderatorzy tego nie lubią :P ).

Poczekam do 20 i można zamknąć temat :)

Ale nie będę już więcej spamił nie na temat ( na lekcjach informatyki uczą nas, że moderatorzy tego nie lubią tongue_prosty.gif ).

Użytkownicy również, bo ile razy można mówić tej samej osobie to samo od nowa... Zresztą jaki jest sens zakładania kolejnych tematów? Lepiej jest zadać kolejne pytanie w obecnym już wątku bo przynajmniej widać co zostało już wcześniej ustalone. I tak odpowiadają te same osoby...