Jump to content
hunter32165

Komputer w dowolnej cenie

Recommended Posts

Witam

przymierzam się do kupna komputera mobilnego. Chodzi tutaj tylko o firmę Fujitsu Siemens, nie liczę się z ceną, potrzebuję komputer najlepszy z tej firmy, do wszystkiego, nie ukrywam, że jestem zatwardziałym graczem, i też renderuję, i składam filmy i muzykę. Tak więc proszę was o jakąś konfigurację modeli laptopów. Warunek jest tylko taki, że mogę chcę tylko rzeczy od Fujitsu.

z góry dzięki za odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

Czemu tak koniecznie chcesz laptopa Fujitsu? Na rynku są o wiele lepsze firmy ze zdecydowanie lepszymi parametrami sprzętowymi, Asusy, Lenovo czy MSI w cenach ponad 5000 to już na prawdę potężne maszyny są, na którym możesz grać, surfować, oglądać filmy, zajmować się obróbką zdjęć, filmów, renderowaniem, no wszystkim dosłownie;)

Link to comment
Share on other sites

http://konfigurator....-V200/conf.html - wyjdzie około 13k za w miarę przyzwoity konfig. Quad jest, ale nie będzie to najnowsza generacja. Do tego ceny z kosmosu za niektóre komponenty.

Chyba, że "prawie za darmo" to "za pół ceny" - wtedy lepiej wziąć normalnego gamingowego lapka - wyjdzie taniej i jeszcze zostanie trochę kasy.

Edited by nozyck
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli koniecznie chcesz Fujitsu to na tej stronce wygenerowało mi taką konfigurację za bagatela 13 tysięcy: http://konfigurator....00393200537.php

Ale mimo to dalej twierdzę, że lepiej wziąć mocnego lapka za powiedzmy 6000 od innej firmy np. MSI z GTX770M i i7-4700QM wink_prosty.gif

Edited by damianek12385
Link to comment
Share on other sites

Dobry procesor, ale cena zarówno procesora jak i tym bardziej całego laptopa jest absurdalna i nieusprawiedliwiona, wręcz kosmiczna :O

Popatrz tutaj: http://www.x-kom.pl/p/160831-notebook-laptop-18-4-dell-alienware-m18x-i7-4800mq-16gb-150080-7hp64-fhd.html zobacz cenę i porównaj ze swoim który właśnie podałeś za bagatela 18 tysięcy! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...