Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kedzior687

[900zł] Monitor, mysz, słuchawki.

Polecane posty

Witam,

potrzebuję myszy do MMO (gram w Aiona), fingertip grip, 14cm od czubka palca wskazującego do linii kciuka. Obecnie używam Tracer Ruby TRM-134 800dpi, mysz trzymam w prawej dłoni.

Mam tutaj jednak wątpliwość co do chwytu, ponieważ używam także innej, o wiele większej myszki i wówczas bliżej mi do palm gripa. Uważam mimo to, że naturalniej wciska mi się przyciski końcami palców, jak w fingertipie. Do myszy oczywiście podkładka.

Co do słuchawek - chodzi mi o headset z mikrofonem którego będę mógł używać do TSa i który nie będzie mnie uwierać w uszy po wielogodzinnej grze. Dodam tylko, że mam dosyć duże małżowiny :P

Monitor - na co pozwoli budżet :) nie mam bladego pojęcia w kwestii monitorów. Mój pecet powinien pozwolić na płynną grę w 1980x1080 (GTX660ti, i5 4430).

W zakładanym budżecie chciałbym jeszcze zmieścić 2 podświetlane na niebiesko wentylatory na przód mojego gladiusa jednak nie jest to priorytemem jeśli wentylki miałbym kupić kosztem czegoś bardziej użytecznego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie temat jest bardzo niejasny. Chcesz kupić 2 podświetlane wentyle, monitor, słuchawki, myszkę i podkładkę, aby koszt wynosił w sumie 900zł. Jenak jak mamy Ci napisać, co masz kupić, jeśli nam nie powiesz, na co chcesz ile wydać? Bo monitor może być za 600, mysz za 100, podkładka 30, słuchawki 200, klawiatura 100, a wentyle 70, ale jest mnóstwo innych kombinacji. Ile chcesz na co wydać? Lub prościej - na czym bardziej Ci zależy? Bo może być tak, że monitor ma być jak najlepszy, a reszta do niczego, byleby zmieścić się w kwocie 900zł. Więc jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie uściśliłem smile_prosty.gif Na słuchawki nie chciałbym wydawać powyżej 150zł, nie jestem złotouchy. Jedyne na czym mi zależy, to mikrofon, który w razie potrzeby będę mógł odczepić lub przemieścić w górę, tak by nie przeszkadzał podczas np. oglądania filmu, czy grania w inne gry. Niemniej dziękuję za propozycje XeoN smile_prosty.gif

Mysz preferowałbym z wyższej półki. Jestem w stanie przeznaczyć 300-400zł na mysz+podkładkę, jednak chciałbym też zobaczyć jakiś tańszy tandem z przedziału 200-300zł. Moja obecna "większa" mysz ma 12,5cm i całkiem dobrze leży mi w dłoni, także celowałbym w podobne długości.

Monitor z przedziału 400-500zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG 24EA53VQ-P, Superlux HD668b, Zalman Zm-mic1, Sharkoon Drakonia/Logitech G400/Ozone Radon Opto/Gigabyte M6980X i A4Tech X7 200mp lub 500mp.

Tak bym to widział.

Masz tu monitor z matrycą IPS, świetne słuchawki, mikrofon podpinany do kabla i kilka propozycji myszek spełniających twoje wymagania. Drakonia i M6980X są laserowe, więc na szmacianej podkładce mogą szaleć jeśli będziesz zużywał ponad 1800DPI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...