Jump to content
Sedinus

ODbanowani

Recommended Posts

czyli lista tych, którym WARUNKOWO zdejmujemy bana po upływie 2-chwilowej karencji. Odbanowani wiedzieć jednak powinni, że zdjęcie bana NIE jest równoznaczne z "wyzerowaniem" konta. To raczej coś jak warunkowe zwolnienie - zatem jeśli odbanowany znów zacznie swe numery, zagrywki itd. to tym razem dostanie już bana bezterminowego.

O czym zresztą mógł przekonać się deBug.

Ale mam nadzieję, że był wyjątkiem od reguły.

Dziś, na prośbę zainteresowanego, przywracam na forum imć QuadDamage'a. Mam nadzieję, że 2 chwile przerwy czegoś go nauczyły.

Poza tym spora część [zbanowanych] wraca nieoficjalnie - zakładając multikonta. W paru przypadkach moderatorzy to wyłapują, ale jeśli ktoś jest wystarczająco inteligentny, to odkrycie multikonta jest właściwie niemożliwe.

Kurczę - to jak odkryto, że Latający Holender to ja? blink_prosty.gif

@DOWN

W sumie... :)

Edited by 8azyliszek

Bazyl

Może po prostu myślą, jak się zachowywać, by nie zostali skojarzeni z bardzo niedawnym banioszym zamiast pojawiać się jako nowy użytkownik i z miejsca w dziwny sposób uzupełniać lukę w kontrowersyjnych poglądach pozostawioną przez Odrzutka.

Ja kiedyś wyrzuciłem w ciągu miesiąca z 15 multikont jednego gościa, aż wyciągnął wnioski i następnego bana dostał dopiero za to, że znów błyszczał czymś przeciwnym do inteligencji.