Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MasterBuster

Rozwiązany: Saints Row The Third - Widzę Ciemność

Polecane posty

Witam

Mam problem z Saints Row The Thrid. Gdyż grałem w niego 2 razy za 2 razem światła były czarne (czarne piksele nigdy tak nie było nawet za 1 razem)

A teraz gdy grę uruchamiam to Znaczek Saints Row wypełnia się czarnym kolorem po czym tło robi się Czarne I grę Wywala do pulpitu

POMOCY!

Dobrze 2 razy napisany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mam Najnowsze sterowniki (mam program do sprawdzania)

2. ...

3.Reinstalowałem grę bo jak raz uruchomiłm grę w Dx9 To gra nawet się nie włączała...

4.Za dobry nie (laptop) Podać Informacje?

5.Z Saints Row IV było tak samo jak z Thirdem Ale SRIV Nawet czasami się nie włączał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na win 7 można sprawdzić klikając PPM na pulpit, potem "Rozdzelczość" i tam powinno być "ustawienia zaawansowane" czy jakoś tak i tam powinna być nazwa karty.

Na razie znalazłem taki sposób:

Znajdź w plikach gry "display.ini" i otwórz go notatnikiem. Powinna w nim być linijka "Preset = 5" czy jakoś tak. Liczba może być inna między 1 a 5. Zmień w niej cyfrę na inną, najlepiej niższą i zobacz czy gra się odpali. Oczywiście musi być od 1 do 5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może grę miałeś włączoną podczas edytowania pliku? Mnie w Saints Row IV normalnie pozwala zmieniać zawartość. Przy okazji jak uda ci się to edytować to spróbuj zmienić rozdzielczość na natywną monitora (podczas zmiany rozdzielczości pulpitu to ta oznaczona jako "zalecana").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...