Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rezneck

Rozwiązany: Temperatura, a wydajnosc?

Polecane posty

Witam smile_prosty.gif

Moj problem zaczal sie jakies 2 tygodnie temu. Mam laptop(cala konfiguracje podam nizej) od swojego brata, ktory kupil go w sierpniu/wrzesniu 2012 roku. Wszystko dzialalo bardzo dobrze az do pewnego czasu. Problem polega na tym ze gry zaczynaja zwalniac po pewnym czasie od uruchomienia gry. Na poczatku wszystko bardzo plynnie i nagle zaczyna skakac do poziomu, ktory uniemozliwia granie. Na poczatku myslalem ze to wina zamulonego systemu i przeinstalowalem winde i zrobilem format dyskow, niestety problem nie znika. Podejrzewam ze moze chodzic o wysokie temperatury ale nie jestem specem stad moje pytanie wink_prosty.gif Czy wysoka temperatura moze miec az taki wplyw na wydajnosc lapka? Jesli tak to jak ja obnizyc. Przypominam ze komputer nie ma dwoch lat nawet.

Laptop to MSI GE620 DX

CPU: Inter Core i3-2350M

VG: Nvidia Geforce GT 635M/2 GB GDDR3

RAM DDR3 4GB

HDD 500 GB

Gry, ktore sprawiaja problemy to ostatni Tomb Raider(wczesniej dzialal na srednio wysokich detalach, teraz po chwili zabawy tnie na low) oraz... PES2010! Zdarza sie ze 2 - 3 mecze gra sie dobrze i w kolejnym w trakcie zabawy zaczyna zwalniac gwaltownie. Podobnie z Deus Ex: HR.

Tutaj podaje temperatury po jakims czasie grania. Z gory dziekuje za pomoc wink_prosty.gif

PS. Dodam ze lapka nigdy nie trzymalem na kolanach/dywanie/lozku czy innych tego typu powierzchniach. Na pokladzie jest Windows 7 Ultimate 64 bit

post-17691-0-65124200-1389869445_thumb.j

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dosyć ciepło, więc mogą być spowolnienia. Aby obniżyć temperatury w pierwszej kolejności należałoby wyczyścić lapka, a być może i wymienić pastę. Jeśli nie czujesz się na siłach, żeby to zrobić, skorzystaj z serwisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...