Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gnt

Rozwiązany: [PS4/X1]Czy konsola kupiona w USA będzie działała poprawnie w europie

Polecane posty

Witam, przebywam aktualnie w USA i zastanawiam sie czy zakupiona tutaj konsola XBox One albo PS4 bedzie dzialala poprawnie w Europie (konkretnie w Polsce). Wiem ze kiedys instnialy roznice pomiedzy formatem wyswietlania obrazu przez rozne systemy, czytalem tez ze konsole PS4 przeznaczone na rynek amerykanski skladane sa w Chinach, a te 'europejskie' w Japonii, dlatego zastanawiam sie po prostu czy konsola bedzie poprawnie dzialala w Polsce.

Z gory dziekuje za pomoc.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w działach konsolowych. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przebywam aktualnie w USA i zastanawiam sie czy zakupiona tutaj konsola XBox One albo PS4 bedzie dzialala poprawnie w Europie (konkretnie w Polsce).

Będą działały poprawnie. Ani PS4 ani Xbone nie mają blokady regionalnej na gry. Aczkolwiek w przypadku filmów na blu-ray sprawa może wyglądać inaczej, bo tam już chyba blokady regionalne są. W tej kwestii nie jestem jednak pewny.

W każdym razie, z samym graniem jak i połączeniem się z europejskim PSN/Xlive nie będzie problemów.

Wiem ze kiedys instnialy roznice pomiedzy formatem wyswietlania obrazu przez rozne systemy

Wieki temu. Teraz już ich nie ma.

czytalem tez ze konsole PS4 przeznaczone na rynek amerykanski skladane sa w Chinach, a te 'europejskie' w Japonii, dlatego zastanawiam sie po prostu czy konsola bedzie poprawnie dzialala w Polsce.

Owszem. O ile się orientuje w krajach Skandynawskich na PS4 jest naklejka "made in Japan". My (znaczy się, Polska) dostaliśmy wersje z Chin. Tak czy siak, nie ma to żadnego znaczenia.

TL;DR możesz spokojnie brać.

PS. Bierz PS4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...