Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Heisen

Ustawienia czułości myszki

Polecane posty

Witam!

Dzisiaj, podczas grania moja myszka pod USB co chwila "stawała", system na sekundę się zawieszał, z głośników rozlegał się dźwięk podłączanego urządzenia i wszystko wracało do normy. Dosłownie jakbym na sekundę odłączył ją i podłączył z powrotem (tylko bez zawieszania systemu). Stało się tak częste, że odłączyłem ją i podłączyłem zwykłą mysz firmy Tracer pod PS/2. Poprzednia myszka, ta pod USB miała na sobie przycisk do zmiany czułości. Ta niestety nie posiada, więc jestem zmuszony zmieniać je w ustawieniach wskaźnika i myszy. Problemem jest to, że za każdym razem jak włączam jakąkolwiek grę, później wyłączam, czy uruchamiam ponownie komputer te ustawienia się resetują. Macie jakieś pomysły jak temu zapobiec? Nudzi mi się ciągłe zmienianie ustawień :(

PS. Jak macie jakieś pomysły co do tej myszki pod USB, również będę wdzięczny! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że występuje to tylko, jeżeli myszka jest podłączona do jakiegokolwiek portu USB z tyłu komputera. Podłączyłem z przodu i póki co, nie ma tego problemu. A inne urządzenia podłączone z tyłu się nie rozłączają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...