Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SadystycznyOrzech

Słuchawki do muzyki.

Polecane posty

Witam państwa,

jak w temacie. Proszę was o polecenie mi słuchawek do muzyki. Krótka piłka, nie będę się rozpisywał:

-Słuchawki używane w terenie (mój życiowy fart powoduje je podatnymi na obrażenia mechaniczne, mogą być przenośne(składane) choć nie muszą)

-Lubię ciepły, zaakcentowany bass (bez przesady, ma nie boleć).

-Słuchana przez mnie muzyka: rap, muzyka instrumentalna(soundtracki itp.), elektronika. Głównie to pierwsze.

-Najlepiej zamknięte bądź półotwarte (często jeżdżę SKM do szkoły więc sami rozumiecie. A do tego ludzi nie obchodzi czego słucham i wolę to uszanować).

- Prosiłbym o propozycje do ~200zł i ~150zł. Gdyż nie wiem czy będę posiadał odpowiednią ilość pieniędzy. Jednak jeżeli się opłaci zwiększać zakres do 200 z powodu jakości to jak najbardziej wybiorę droższe.

Więc, zapraszam do propozycji. czytaj.gif

Z góry dziękuję forumowym specjalistom ok.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Maxell Retro DJ, to Brainwavz HM3 z trochę gorszą jakością wykonania, ale bardzo podobnym dźwiękiem.

Ich głównym mankamentem jest łamiące się połączenie kabla z wtykiem, które się łamie, ale jak raz to porządnie naprawisz to nie powinno być to problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym nauszne, czuję się w nich lepiej. Problem w tym, że patrzałem już na te Maxell'e i czy można je jeszcze dostać łatwo w Polsce? Wielu jeszcze mi polecało oczywiście CAL! oraz AKG 518 (lub 517 już zapomniałem) - raczej standard.

A jeżeli chodzi o te Maxell'e to ta jakość dźwięku wynika z zastosowania tego samego przetwornika co w wcześniej wymienionych Brainwavz?

EDIT:

Dobra głupie pytanie, na allegro oczywiście je dostanę i to za niską cenę maksymalnie 100 złotych.

Jednak czy mieszcząc się nadal w mojej kwocie da się znaleźć coś jeszcze lepszego? Nie powiem, że mnie Maxell'e nie przekonują bo nawet bardziej niż inne ale starałbym się dobrać coś na dłuższy czas.

Douszne także odpadają z powodu wcześniej wymienionych obrażeń mechanicznych (przy jacku bądź przy samych słuchawkach).

No i muszę wam powiedzieć, że odtwarzać będę zazwyczaj z telefonu bądź komputera, chyba, że ktoś mógłby mnie odesłać do jakiegoś tematu z dobrymi odtwarzaczami bądź wzmacniaczami. Nie za bardzo jestem akurat w tym oczytany. Byłbym wdzięczny.

A no i zauważyłem wiele opinii o brzydocie superluxów. Proszę się tym nie przejmować mnie jakoś one nie przeszkadzałyby by chodzić w nich po mieście. Dawajcie maks propozycji do tego co napisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wziąć Maxelle, ale musisz liczyć się z tym że przy takim używaniu że wtyk jest "targany" bo się np zaczepia o klamkę (irytujący problem) to wytrzymie Ci pół roku i będziesz musiał nowy kupić. Co jak co ale nawet w HM3 mogli dać porządniejszy wtyk, bo nawet dobrze połączony z kablem nie jest (już lepiej jest w zwykłych tanich słuchawkach samsunga)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...