Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MethooT

Problem z renderowaniem w Sony Vegas 12

Polecane posty

Witam,

Mam następujący problem i chciałbym spytać się o radę. Od pewnego czasu używam programu Sony Vegas 12 do renderowania i obrabiania filmów. Pliki nagrywam w 720p po czym wycinam czego nie chcę i renderuję do .wmv Większość filmików zrenderowała się bez problemu a z jednym mam problem. Jest on dość duży bo ma 44 min i waży aż 28gb. Cały problem polega na tym że ustawiam wszystko co chcę, klikam jak zwykle render as, wybieram swój format i wszystko jest ładnie do czasu aż Vegas tak jakby przestanie odpowiadać. Wygląda to tak że różnie, czasem przy 6 czasem przy 80 % w prawym górnym rogu zamiast wyświetlać kolejne renderowane klatki jest czarno, nie wyświetla nieżej którą klatkę aktualnie obrabia i jest tam 0. Czas pozostały nadal leci w dół ale postęp w % nie zmienia się. Nawet kiedy czas dojdzie do 0 nic się nie dzieje a plik do którego renderowałem jest tak jakby nie dokończony i czas ma 0:00:00. Proszę o jakieś porady. Dodam że próbowałem zrenderować do mp4 i problem się powtórzył.

Próbowałem jeszcze żeby podzielić ten film na dwie około 20 min części ale renderowanie każdej z nich stwarza ten sam problem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuację choć umnie to wygląda tak :

zrobiłem sobie intro do filmiku , dodałem do tego materiał nagrany kamerką i materiał nagrany action , cały film ma długośc 15 min a renderowanie w sony zajmuje prawie 5 godzin . Ludzie pomóżcie bo jak nagram materiał na 30 minut to dnia braknie, sony jest w wersi darmowej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...