Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luki488

Deus EX nie poprawnie się instaluje...

Polecane posty

Jako, że płyty z CDA są formatu DVD9, a powszechnie wiadomo, że dużo osób posiada sprzęt, który ma problemy z ich obsłużeniem, to proponuję przegrać pliki instalacyjne Deus Exa z płyty na HDD i dopiero wtedy rozpocząć instalację. Jeśli przy kopiowaniu wystąpią Ci błędy CRC, to będziesz mieć odpowiedź, dlaczego STEAM chce wszystko ściągać z sieci.

Przed każdą kolejną próbą instalacji warto (jak wspomniał przedmówca) usunąć zawartość lokalną STEAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może tak:\

- Włóż płytę

- Wyjdź z instalatora gry

- Na skrócie Steam wejdź w element docelowy i dopisz w linijce install X, gdzie X to nazwa twojego napędu (jeśli masz F, to dopisz F itd.)

- Ponownie uruchom instalator (jeśli nie z płyty, to z poziomu Steam'a)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pobranie gry ze STEAM, na sto procent nie wchodzi w rachubę, a instalacja z płyty za krzty nie rusza, to pozostaje Ci wybrać się do znajomego, który posiada tę grę - zrobić u niego kopie zapasową STEAM, wgrać ją na pendrive i przywrócić u siebie. Nie widzę innej możliwości, oprócz reklamacji płyty, co może jednak nie rozwiązać problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam problem z instalacją, właściwie już na samym jej początku tj. po przygotowywaniu plików systemowych nic się nie działo, jakby proces instalacji nagle stanął w miejscu. Podejrzewałam problem z platformą i faktycznie tak było. Z niewiadomych przyczyn Steam nie przekierował mnie automatycznie do dalszych etapów instalacji. Należało wejść w zakładkę Steama "Gry", następnie "Aktywuj produkt na Steam" i po wybraniu tej opcji wyświetliło się okno z podaniem kodu aktywacyjnego "Deus Ex: Human Revolution", dalej instalacja była kontynuowana przez menadżer pobierania Steama..no własnie..całe 7 GB gry pobierało sie przez internet, a sama płyta z grą z cd-action przydała mi się tylko do wpisania kodu aktywacyjnego. Wiem że można zmienić sposób pobierania gry nie przez internet tylko z płyty, ale póki co nie będę juz kombinować, bo ta wspaniała platforma lubi często stawiać opór. Poza tematem odświeżę już stary temat: jeżeli ktoś miał problem z cofnięciem poziomów w grze "Dead Island" po aktualizacji "Steam Cloud" niech da znać.

Jeszcze jedno. U mnie też pobieranie plików zatrzymało się na 19% z tym że akurat w moim przypadku wystarczyło zresetować Steama, przełączyć na tryb offline i uruchomić ponownie w trybie online.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Souyan

To nie pomaga. Sam to próbowałem i wywaliło mi steam'a. Mi jednak pomogła rada z "Zainstaluj ponownie".

I za to właśnie nie przepadam za steam'em. Wiem że ma to być utrudnienie dla piratów, jednak wydaje mi się że częściej jest to utrudnieniem dla legalnej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Souyan

I za to właśnie nie przepadam za steam'em. Wiem że ma to być utrudnienie dla piratów, jednak wydaje mi się że częściej jest to utrudnieniem dla legalnej części.

Dokładnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...