Jump to content
SyntheticAvenger

Wymienię klucz Steam do Deus Ex: Human Revolution i nie tylko

Recommended Posts

Witam, chciałbym się z Wami dzisiaj trochę powymieniać. smile_prosty.gif

Na początek proponuję klucz Steam do Deus Ex: Human Revolution z najnowszego CDA. Grę już posiadam od dłuższego czasu, dlatego postanowiłem podzielić się z kimś dodatkową kopią. Co bym chciał w zamian? Przede wszystkim coś, w co na pewno kiedyś zagram. Nie oczekuję nie wiadomo czego, ale nie wezmę też gry, która kompletnie mnie nie interesuje. Możecie proponować jakieś resztki bundli, czy klucze z innych numerów CDA, których nie mam. Może coś sobie wybiorę. smile_prosty.gif

Dodatkowo zamienię klucz PSC do Drakensang Online. Tutaj już moje wymagania będą raczej symboliczne - nie będę tak przebierał w towarze, jak w przypadku Deus Ex'a. tongue_prosty.gif A jak nie będzie popytu, to być może oddam nawet za darmo. smile_prosty.gif

No, to czekam na propozycję, a jakby ktoś potrzebował zajrzeć do mojej steamowej biblioteki zobaczyć, co już mam, a czego nie, to tutaj link: http://steamcommunit...r/games?tab=all

Pozdrawiam. smile_prosty.gif

[EDIT] Deus Ex poszedł szybciej niż się spodziewałem. :P Została mi tylko karta PSC do Drakensanga. Jak ktoś chce, to zapraszam na PW. :)

Edited by SyntheticAvenger