Jump to content
Vitas

Rozwiązany: Modernizacja starego pc do 500zł

Recommended Posts

Mam taki zestaw:

AMD Athlon 64 x2 4800+

GF 9600gt 512MB ddr3

1GB RAM ddr2

Zasilacz OCZ Stealt 450w

Win XP pro

Potrzebuje komputera pod Star Wars TOR. Na obecnym sprzęcie laguje na minimalnych detalach. Da się coś zrobić z moim kompem, żeby płynnie chodziło na przynajmniej średnich detalach w rozdzielczości 1680x1050(rozdzielczość monitora)?

Odrazu mówie, że nie będę bawić się w podkręcanie ponieważ ten komputer i tak chyba się przegrzewa, co jakiś czas lubi sie zresetować albo pojawia sie blue screen.

Edited by Vitas

Przydałoby się dołożyć pamięci i zmienić procesor. Pomyślałbym o zestawie w stylu Pentium G3420 + MSI H81-E33 + 1x4GB DDR3, co łącznie wyniesie ok. 550zł. Obecna nagrywarka i dysk twardy muszą mieć złącze SATA.

Dysk i nagrywarka są pod SATA. I na tym zestawie co podałeś TOR będzie płynnie działać? I karta graficzna da rade?

Edit: No i z tego co wiem pod XP da się podpiąć max 3GB ramu, chyba, że jest jakiś sposób żeby wykrywało 4GB

I jeszcze jeden Edit: Mam zestaw głośników 5.1, czy do tej płyty podłącze je?

Edited by Vitas

Jednak troche pospieszyłem się z tym tematem. Trafił mi sie niespodziewany wydatek i modernizacje musze przełożyć na marzec-kwiecień. Do tego czasu pewnie ceny się zmienią więc założe nowy temat

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...