Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiu22

Rozwiązany: Laptop Medion

Polecane posty

Siema. Co sądzicie o laptopach firmy Medion? Są dobre? Słyszałem same dobre opinie o mikrofalówkach itp. Doradźcie coś. Proszę od razu o napisanie dobrych laptopów NOWYCH do 1200 zł(BĘDZIE SŁUŻYŁ TYLKO DO PRACY!!!), więc ni strzelajcie propozycjami i nie wychwalajcie kart graficznych. :) Proszę o szybką odpowiedź, zależy mi na czasie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej konfiguracji ten sprzęt jest

-co do samej firmy się nie wypowiem (nie miałem styczności )

Ale pamiętam jak kolega kupił lapka z jakiegoś marketu

-mówił że to na kleju robione czy az tak mocno by sobie żartował ;)

Rozumiem że może być bez systemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediony są dobre za granicą- przynajmniej w Niemczech gdzie ta firma jest bardzo popularna. W Polsce ta marka jest bardzo mało popularna i nie ma sensu kupować produktów tej firmy w Polsce, ponieważ podobno są bardzo awaryjne- o dziwo w Niemczech sprawują się bardzo dobrze. Mój kuzyn ma już chyba od dwóch lat laptop Medion, kupił go dość tanio, ma bardzo dobrą specyfikację i jak na razie nic mu się nie zepsuło, a laptop zastępuje mu deskopta. Słyszałem że kiedy kupujesz laptopa powinieneś patrzeć na marki które produkują podzespoły, a do marki która produkuje laptopa to ogólną jakość ;). Podsumując w Polsce nie ma sensu kupować produktów Medion.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to z tym laptopem do prac biurowych? Chciałbym naprawdę porządny laptop. W tych wszystkich testach to masło maślane jest. Może użytkownicy tacy jak yoyo się wypowiedzą? Słyszałem, że się orientują? Proszę, zależy mi na wielu propozycjach i, ewentualnie o jakichś testach owych laptopów. Chcę mieć sprzęt na lata :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie za dużo troszkę oczekujesz za 1200zł

-tablety w tej cenie a Ty chcesz aby było coś na i3 (nie ten budzet)

Nawet @yoyo Ci nie narysuje

I do tego ma być solidny na lata -w dzisiejszych czasach gdzie wszystko składane w chnach to loteria

Dostałeś propozycję lenovo g500 h i w tym budzecie to moim zdaniem dobra propozycja

znacznie solidniejszy od modelu s lub c czy też acera e1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...