Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Jastrzębie tjuningu

Polecane posty

maiden_flight_by_linus_plus-d36xrp5.jpg

Korzystając z okazji, że kolega wybył na chwilę do kibla machnąłem ukradkiem kilka zdjęć jego maszynerii (starałem się o to już od jakiegoś czasu i wreszcie cię udało). Klenkajcie narody:

Pimp+my+komputer.jpg

1. Rozbudowany system chłodzenia.

2. Zmodyfikowany kształt obudowy.

3. Dysk zewnętrzny.

4. Dizajnerska stacja dyskietek.

5. Odpalany z kabelka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Foshek

O dziwo nie.

Anegdotka

Ostatnio kolega odpiął od USB kamerkę i po paru minutach przestało mu wykrywać dysk. Po kilkunastu restartach i kilku losowych uruchomieniach, które i tak zakończyły się zwiechą zasugerowałem by jednak podpiął z powrotem tą kamerkę, to może pomoże.

Pomogło. cool_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie do końca. Później się okazało, że to puściła taśma, którą oklejony był dysk twardy i trzeba było owinąć go nową (jeśli przyjrzycie się fotkom, to zauważycie takie sraczkowate coś na tyłach dysku :P). To dla tego, że kabelki nie chciały siedzieć w gniazdach i trzeba je było tam jakoś przymocować. Czemu problem wyszedł akurat przy odłączaniu kamerki, tego nigdy się nie dowiemy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obronę maszyny powiem, że to dostawiony wentylator tak rzęzi. Wcześniej rzęził wiatraczek od procesora (ta sterta tłustych kłaków, która w nim siedziała wyglądała jak wkręcony między łopatki szczur), ale niedawno się spalił, więc kolega musiał znaleźć dla niego jakieś zastępstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...