Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gofer

[Nominacje 2013] Diamentowy Interlokutor

Polecane posty

Ja dodam od siebie Hellera. Chyba jest może trochę uzależniony od statsiarstwa, chociaż nie są to posty na mniej niż jedną linijkę. Pisze dużo i treściwie, aczkowiek może zbyt udziela się w temacie "Ogólnie o grach" bo prawie wszytkie jego posty pochodzą z tego działu. Teraz atakuje tematy sportowe.

Jeszcze dodam Holy.Death , bo pisze długie, rozbudowane i bardzo sensowne posty dostarczające obiektywnych informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechus - jednym z nielicznych miejsc, które na tym forum obserwuję na bieżąco, jest temat o LoL-u i przez to nie mogły umknąć mojej uwadze posty Grzechusa. Jego opinie wydają się zawsze przemyślane, na dodatek nie pisze agresywnie i stara się nie naginać rzeczywistości, byle pasowała do głoszonych przez niego tez, co niestety zdarza się wielu dyskutantom. Jego posty czyta mi się z niekłamaną przyjemnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Behemort.

Za zaskakująco szerokie spojrzenie na wiele spraw, brak jakiejkolwiek agresywności w jakiejkolwiek rozmowie na jakikolwiek temat - nie wiem czy w jego żyłach w ogóle płynie testosteron - i długie posty, co w dzisiejszych czasach staje się rzadkością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...