Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gofer

[Nominacje 2013] Platynowa kostka... Rubika

Polecane posty

Niesiesz kanapkę do pokoju, nagle tracisz równowagę - rzuć k16.

*1*

Kanapka upada masłem do ziemi.

W tym temacie wybieramy najlepszego spośród graczy Sesji RPG. Każdy z was może wskazać maksymalnie 3 nołlajfów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ilość grających na sesji i ilość oddanych głosów mogę powiedzieć tylko jedno...

#SZEJMFUR #DISPREY

Ode mnie nominacje otrzymują :D:

Night Wolf - za rozkręcenie całego biznesu z planszówkami na forum i za pierwszy lot w Battlestar Galactica, który obfitował w wiele świetnych akcji ^_^

brylant - bo choć jeszcze nie do końca poszedł w moje ślady i nie prowadzi tysiąca i jednej sesji tak gra niemalże we wszystkim co się da (z drobnym wyjątkiem np. w postaci Fairy Court)

Daedroth - podobnie jak pan powyżej wkręcił się całkiem sensownie w sesjowanie i choć nadal widzę sporo miejsca dla ulepszenia tak zapału odmówić mu nie mogę (no i dzięki niemu mogłem odpalić Exalted ;])

A poza tym honorowe wspomnienie dla: Xerbera i Sefnira (że dali się namówić i wkręcić w sesjowanie, mam nadzieję, że na dłużej w Grajdole zostaną :D) oraz dla P_aula (za to, że ciągle prowadzi DMa, MoJa a teraz dorzucił mega zabawne Fairy Court ;))

No i poza tym cheers, love and peace dla każdego grającego w Sesji RPG! Zasługujecie na wspomnienie wszyscy razem i każdy z osobna! ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...