Jump to content
Gofer

[Nominacje 2013] Władczyni/władca języka polskiego

Recommended Posts

Pisać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Tutaj o to chodzi, komu najlepiej wychodzi.

W tym temacie wybieramy użytkownika, który spośród wszystkich najlepiej włada polszczyzną. Każdy może nominować maksymalnie 3 osoby.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o poprawność ortograficzną i interpunkcyjną to jestem za osobą, o nicku tajneniczo brzmiącym, a mianowicie za, ostatnio zarejsetrowanym Hellerem. Jeszcze do tego grona dorzucam 47, bo też nie kaleczy pisma i nie sadzi emotikon na prawo i lewo. I ...AAA..., chociaż blogów zbytnio nie czytam to posty 3 x A stoją na wysokim poziomie językowym.

Link to comment
Share on other sites

Większość z postów autorstwa zacnych forumowiczów jest napisana poprawnie. Trzeba jednak przyznać, że mało kto, tak jak Holy.Death dopieszcza swoje zdania. Drugi niech będzie Pzkw, tworzący nie tylko gramatycznie, ale też ciekawie. Trzecie miejsce (po wyliczance) otrzymuje Klekotsan.

Link to comment
Share on other sites

Bazil... przepraszam, chciałem powiedzieć "Der_SpeeDer". Ma bardzo kontrowersyjny styl wypowiedzi, ale to nie zmienia faktu, że naprawdę przykłada się do języka polskiego, czy chodzi o pisanie postów, czy pisanie opowiadań, czy komentowanie tekstów innych.

Tylko Speeder, jeśli to czytasz, pamiętaj o jednym: nie wszyscy są Twoimi wrogami. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...