Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gofer

[Nominacje 2013] Blogopis roku

Polecane posty

Blogi są tak różne jak każdy z nas, piszecie na nich o swoich przeżyciach, o książkach, grach, muzyce, jedzeniu, fizyce, matematyce i naszej społeczności. Co łączy je wszystkie? Oczywiście fakt, że istnieją na naszej Blogosferze.

W tym temacie wybieracie najlepszego spośród blogerów. Każdy może nominować maksymalnie 3 osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...AAA... - Za AAR z Europy Universalis III. Świetna zabawa i coś wyróżniającego się w gąszczu recenzji i tekstów okołogamingowych.

Soaps - Za aktywność związaną z przeglądami.

EDIT: Bym zapomniał! Demonir! Za najbardziej oryginalne wpisy, jakie miałem okazję zoabczyć :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord Nargogh - za mieszankę fizyki, soundtracków i wpisów typowo rozrywkowych.

Lord Hrabula - za niepowtarzalny styl

Rankin - za gry, w które może i bym nawet pograł poza QL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik42-za regularne prowadzenie ciekawego bloga o szeroko pojętej kulturze, od komiksów przez gry do książek i filmów. Wszystko to na wysokim poziomie, sam nie zawsze mam czas by czytać wszystko na bieżąco, ale zawsze nadrabiam zaległości i zapoznaję się z każdym tekstem.

Lubro-doskonale rozumiem ile pasji wkłada w tworzenie swoich wpisów o grach wyścigowych w wydaniu zarówno symulacyjnym jak i zręcznościowym, wszystkie stoją na wysokim poziomie. Na drugim blogu autor celnie wytyka porażki lub sukcesy branży i dokonuje jej ogólnego rozrachunku.

Soaps-wyrazy uznania za zaangażowanie w prowadzenie blogowych przeglądów, oraz za świetne wpisy, mimo że anime to nie moja bajka to jednak dobrze się je czyta, bardzo podobają mi się też wpisy o różnych zjawiskach w branży gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nano360 - za pasję i przekładanie jej na wpisy.

voda22 - za to, że umie napisać tak samo poważne wpisy jak i te mniej poważne, czego ja nie potrafię ;).

Abyss - bo to najlepszy tutejszy growy bloger in my opinion ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hakę, bo jego dzięki jego wpisom utwierdziłem się w przekonaniu, że gów niewiele pamiętam z matmy :ok:

bielikczterściedzidwa, bo pruje wpisami jak minigun i choć 90% z nich nie czytam, to czasami się skuszę. A jak już się skuszę, to zawsze okazuje się, że było warto.

vodadwadzieściadwa - master trole 2013, hands down

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...