Jump to content
Trupioblady

Słuchawki do 300zł

Recommended Posts

Dobra. Zależy mi na słuchawkach do 300zł. Myślę nad SuperLux HMC 631. Jeżeli chodzi o dostawę, mam źródło, gdzie będą w tę środę. Jeżeli ktoś chce, mogę podać na gg - 45247229 . Drugim konkurentem jest RAZER CARCHARIAS GAMING. Oceniane są [beeep]i*cie. Natomiast na jakimś innym forum ktoś wspominał, że są lepsze od Superlux hmc 631 i odesłał je do sklepu... Nie mam dodatkowej karty dźwiękowej, jedynie ta na usb załączona z Tactic 3d Sigma (wielkie [beeep]). W tej sigmie to kabel - autodestrukcja, ten panelik źle działa. Teraz rozwaliłem jedną słuchawkę i jadę na samej prawej, więc zależy mi na szybkiej decyzji. Zastosowanie - muzyka od poważnej przez pop do rapu (i inne). Gry? FPS typu bf3, cod, counterstrike. Przy tym ostatnim potrzebuję takiego dźwięku, aby wiedzieć z której strony idzie wróg - tył, prawo lewo, schody itd. Dokłądniej to SKILL2, jednak działanie na tej samej zasadzie co cs. Oprócz tego gram w minecraft. Może nie tyle gram co bardziej piszę skrypty, ogarniam graczy. Ale tutaj to raczej słuchawki nie mają dużo do gadania. Zależy mi, aby słuchawki były lepsze od tych gówien SIgma, ale jednocześnie posiadały mikrofon minimum na poziomie TRUST STARZZ. Jeżeli macie inne propozycje niż HMC631 oraz Razer carcharias gaming - piszcie. A i jeszcze - zależy mi aby uszy się nie męczyły, nie pocił. Potrafię pisać coś i ogółem siedzieć przed kompem 20h. Podczas nauki gram w gry. Inaczej trudno mi idzie jakoś nauka :) Wtedy ouszczam mozarta i lecę haha. Dobra, to chyab na tyle, a i jeszcze aby izolowały od świata tzn. wentylator, odkurzacz czy coś w tym roadzju. Podczas gry w fps'y chcę słyszeć każdy ruch przeciwnika. Te sigma pod względem dźwięku nie są złe, jednak do cs'a i innych fps się nie nadają, pomimo ich karty dźwiękowej usb. Proszę o pomoc. Cena mx. 300 zł jak już pisałem (najlepiej już z dostawą).

https://www.dropbox.com/sh/980qza5pj8c5u32/lI3tyPCNw2#/ jeszcze dam ten link - słcuawki hmc631 prosto po wyjęciu - coś nie tak?

Link to comment
Share on other sites

Moge wiedzieć skąd wiesz o tym mikrofonie itd. ? Jak się będą sprawdzały w fpsach typu cs oraz bf3 i przy różnorodnej muzyce ? Kupując dodatkową kartę dźwiękową polepsze ich dźwięk? Jak się dźwięk czystych hmc631 tyczy tactic3d sigma/alpha (wiesz coś o tym, bo owe słuchawki masz).

Czy warto do nich kupićdodatkową kartę, czy wystarczy karta dźwiękowa usb z gównianych sigm? Czy jest w tych słuchawkach głębia ? Oraz jak z męczeniem uszu oraz izolacją ?

Link to comment
Share on other sites

Haha xd Także sięśmieję ze swojej głupoty :P Tzn. na początku nie wiedziałem ile kosztuje hx66 potem zauważyłem, że to badziewna cena :P To raczej wezmę te SuperLuxy. Może zrobię test mikrofonu. Nigdzie owego nie widzę :D A propo 7.1 także myślę, że to marketing tak jak gamingowe słuchawki, ale wolałem się upewnić :D Mam nadzieję, że pady są wygodne :D

Link to comment
Share on other sites

Skarpetkowy mod polega na tym, że zdejmujesz pady (te poduszki na muszlach) i zakładasz na nie skarpetki, co poprawia ich wygodę. Co do Siberii - czemu utrudniasz? Podano Ci Superlux HMC631, więc czemu po prostu ich nie kupisz? Co do koloru - to kwiestia gustu. Jaki Ci się najbardziej podoba.

Link to comment
Share on other sites

Często zdaża Ci się źle mnie zrozumieć. Polecić może każdy, kto coś kupił i jest z tego zadowolony. Ale jeśli ktoś powie, że coś w danym przedziale cenowym jest bezkonkurencyjne, w dodatku popierają to inni, to chyba znaczy to, że to jest bezkonkurencyjne.

Edited by DanteGamer
Link to comment
Share on other sites

Jednak powiedziano wielokrotnie, że HMC631 w tej cenie są bezkonkurencyjne, co oznacza także, że Siberia są słabsze. A autor pytał o Siberia, więc odpowiedziałem, że napisano wielokrotnie, że w tej cenie są bezkonkurencyjne. Nie wiem, co napisałem nie tak. Jeśli autor chciałby coś wiedzieć o HMC631 to nie zadałby pytania "co powiecie o Siberia V2 ?". Odpowiedziałem poprawnie. Jeśli nie - popraw mnie.

Edited by DanteGamer
Link to comment
Share on other sites

Siberie są droższe, dlatego pytam. A aktualnie ich nie kupię, ponieważ ich nie ma, a support pewien nie odpowiada od dwóch-trzech dni. Gdyby odpowiadał dawno bym je kupił. Zadaję pytania, ponieważ mnie to ciekawi. Wiele osób pisze, że są bezkonkurencyjne ze względu na opinie nie wiedząc faktycznie jakie są. Piszę o Siberiach, aby ktoś się wypowiedział. Różnica między nimi, a HMC to ok 80 zł - 100, więc nie jest to ta sama cena.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zaletą HMC631 jest to, że są bezkonkurencyjne od dużo droższych headset'ów. Ja oceniam je po opiniach, jednak nie do końca. Posiadam Superlux HD668B i są wychwalane, że przebijają wszystko do 200-250zł (prócz HMC631). Były mi tak samo gorąco polecane jak teraz Tobie HMC631, więc myślę, że potrafię sobie wyobrazić ich dźwięk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...