Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milcem

Rozwiązany: Komputer nie wysyła obrazu do monitora

Polecane posty

Witajcie, Mam problem z włączeniem komputera, komputer włącza się normalnie ale nie przesyła obrazu do monitora. Monitor włącza się normalnie i od razu przechodzi w tryb oszczędny. Po wielu próbach restartów, wypinania karty graficzne, wypinania RAM-u czasami udaje się go uruchomić normalnie, problem nie pojawia się dopóki nie wyłącza się komputera z prądu, po odłączeniu go od sieci problem znowu jest. Przeczytałem wiele tematów ale żaden dokładnie nie odzwierciedla mojego problem. Podczas próby uruchomienia komputera kiedy monitor jest w trybie oszczędnym i odepne kabel od karty graficznej monitor włacza się i prosi o sprawdzenie kabla także chyba monitor i kabel jest sprawny, Moja specyfikacja płyta główna Asus a8v 2939 procesor amd athlon 64 3000+ karta graficzna gigabyte 8400gs. Komputer działał dobrze przez ok. 4 lata problem pojawił się dopiero w tamtym tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sprawdzeniu wszystkich podzespołów i o dziwo wszystko chodziło, zaniosłem komputer do informatyka. Siadło kilka mostków na płycie głównej po naprawie za jakieś 50 zł komputer wrócił do pełnej sprawności :D . Dziękuje za wszelką pomoc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...